W trzeciej części niezbędnika prezentujemy listy kandydatów na Prezydenta Miasta Szczecina i Radnych Miasta Szczecin, podzielone na okręgi wyborcze.
Wybory Prezydenta Miasta Szczecin
- Czypicki Piotr Maciej – Komitet Wyborczy Szczeciński Ruch Miejski
- Kozieł Jakub – Komitet Wyborczy Wyborców Koalicji Antysystemowa
- Krystek Dawid Wojciech – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
- Krzystek Piotr Tomasz – Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Bezpartyjni
- Nitras Sławomir Witold – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Sochański Bartłomiej Julian – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Wybory do Rady Miasta Szczecin
Okręg 1 (Załom-Kasztanowe, Dąbie, Wielgowo-Stawociesze-Zdunowo, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Majowe, Kijewo, Bukowe-Klęskowo, Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Żydowice-Klucz, Międzyodrze-Wyspa Pucka)
Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Tyszler Łukasz Przemysław
- Łongiewska-Wijas Edyta Monika
- Śmiechowska Sylwia
- Biskupski Marcin Sebastian
- Gzyl Paweł Dariusz
- Schneider Maria Renata
- Drewnowska Agnieszka Róża
- Brzozowski Witold Adam
- Kuźbik Roman Piotr
Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
- Jerzyk Henryk
- Szymnik Teresa Wiesława
- Duszyńska Katarzyna
- Stawarski Bartosz Marcin
- Stawarski Bogdan Edward
- Syrenicz-Tryburska Ewa Wanda
- Kałużyński Mirosław Adam
- Kostuś Natalia Agata
Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
- Biernat Stefania Elżbieta
- Romianowski Krzysztof Andrzej
- Chabior Marek
- Piotrowski Paweł
- Grochocki Tomasz
- Puzan Elżbieta
- Trzebiatowska Agata Beata
- Kabata Przemysław
- Kiernicka Maria
Lista nr 11 Komitet Wyborczy Szczeciński Ruch Miejski
- Czypicki Piotr Maciej
- Olszewski Jakub Łukasz
- Bielecka Anna
- Cegielska Renata Maria
- Olszański Rafał
- Krawcewicz Irena Brygida
- Rzeczycka Katarzyna Małgorzata
- Rzechuła Kamil Sebastian
Lista nr 12 Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Bezpartyjni
Dzikowski Władysław
Bagiński Mariusz Krzysztof
Szyszko Maciej Szymon
Stephan Helena Łucja
Łabuń Małgorzata
Rachuta Barbara
Kurdziałek Paweł
Kostkiewicz Renata Maria
Mandziuk Waldemar Jan
Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Antysystemowa
- Golon Jakub
- Olech Dariusz
- Wojciechowska Klaudia
- Oczeretko Marcin Andrzej
- Cęcak Natalia Weronika
- Żmuda Marcin
- Męcik Maria
- Mazur Paweł Przemysław
Okręg 2 (Nowe Miasto, Pomorzany, Gumieńce, Turzyn, Śródmieście Zachód)
Lista nr 4 Koalicyjny komitet wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Bartnik Paweł Robert
- Pańka Urszula
- Tryszkiewicz Jolanta Zofia
- Jackowski Dominika Anna
- Białkowski Marek
- Jednaki Anna
- Górski Dariusz
- Dobrzyński Jarosław
- Podeszwik Igor
Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
- Syjczak Damian Wojciech
- Dyker-Woźniak Monika Teresa
- Wawrowski Henryk
- Bobik-Frankiewicz Monika
- Abelite Robert Jacek
- Jakubiak Anna Dorota
- Wowczko Ryszard
- Pabisiak Tadeusz
- Marczyńska Anna Stanisława
Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
- Stankiewicz Robert
- Dąbrowski Witold
- Tworus Ewa Zofia
- Sajniak Marcin
- Zacharkiewicz Elżbieta Małgorzata
- Wychowański Adrian Antoni
- Grabowska Maritta Anna
- Yang Anna
- Cerkowniak Adam Konrad
Lista nr 11 Komitet Wyborczy Szczeciński Ruch Miejski
- Kulińska Karolina Maria
- Sikorski Maciej Dariusz
- Kubicka Izabela Zofia
- Wiklińska Monika Ewa
- Matusewicz Stanisław Ignacy
- Szneider Wioletta
- Cerebież-Tarabicki Tomasz Rafał
- Kowalska Magdalena Izabela
Lista nr 12 Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Bezpartyjni
- Soska Krzysztof
- Wilkocki Michał Zdzisław
- Kolbowicz Marek Antoni
- Zalewska Agnieszka Małgorzata
- Lukianchuk Nina
- Goniszewski Piotr
- Grenda Agnieszka
- Siergiej Anna Jolanta
Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Antysystemowa
- Duda Marcel
- Pastusiak Miłosz
- Malczewski Jacek Kamil
- Siemak Joanna
- Kazimierczak Zofia Stefania
- Kopniewicz Anna
- Wójtowicz Dariusz Piotr
- Kozieł Małgorzata
Okręg 3 (Stare Miasto, Centrum, Śródmieście Północ, Niebuszewo Bolinko, część osiedla Drzetowo-Grabowo ulice: Jana Kazimierza, Malczewskiego 4 – 12, Matejki 2 – 6b; Parkowa 49 – 55, Paska, Plater 73 – 82b, Plac Matki Teresy z Kalkuty, Żubrów)
Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Słowik Przemysław Szczepan
- Herczyńska Maria Magdalena
- Barczyk Krzysztof Jerzy
- Kuliszenko Tomasz
- Żyłkowska Jagoda Maria
- Krzyżanowska Sabina Maria
- Jakubowicz-Dziduch Justyna
Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
- Kozłowski Adam Andrzej
- Marska-Błahy Marta Justyna
- Dolny Wojciech
- Majchrzak-Dzirba Regina
- Maciejski Krzysztof Bernard
Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
- Pawlicki Marcin
- Kurzawa Agnieszka
- Naglik Rafał
- Tałajkowski Mariusz Daniel
- Romanow Bogdan Andrzej
- Kazimierczak Małgorzata Halina
- Drewniak Katarzyna Agnieszka
Lista nr 11 Komitet Wyborczy Szczeciński Ruch Miejski
- Mołda Jakub
- Zielińska Ewa Bogumiła
- Skorupski Szymon Wojciech
- Naze Pior Jerzy
- Karasiow Katarzyna Maria
- Trusewicz Barbara
- Dżus Maciej Rafał
Lista nr 12 Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Bezpartyjni
- Wacinkiewicz Daniel Robert
- Balicka Jolanta Anna
- Kęsik Piotr Wiktor
- Zubkiewicz Magdalena Ewa
- Kukla-Golka Zofia Władysława
- Kaczów-Olech Izabela
- Koczan Ireneusz Marian
Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Antysystemowa
- Szenderowicz Klaudia
- Mielnikiewicz Patryk Maksymilian
- Rakocz Paweł Marcin
- Borawski Karol Henryk
- Wyremba Patrycja Sylwia
- Niewiarowski Mateusz Jakub
- jurga-Hubert monika Danuta
Okręg 4 (Głębokie–Pilchowo, Zawadzkiego–Klonowica, Krzekowo–Bezrzecze, Pogodno, Świerczewo, Łękno, Arkońskie–Niemierzyn)
Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Baran Bazyli
- Zielińska Grażyna
- Radziwinowicz Andrzej
- Jaskulski Patryk Bartłomiej
- Kalczyńska Urszula
- Sobczak-Domańska Danuta Agnieszka
- Molewicz Marek Jerzy
- Toszek Bartłomiej Henryk
Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
- Krystek Dawid Wojciech
- Adamowicz Marian Zbigniew
- Nawrocka Urszula Maria
- Ptak Magdalena Marta
- Pawlik Jerzy Henryk
- Bielecka-Nowek Ewa Elżbieta
- Piętniewicz Jacek Wojciech
- Śmigielska-Matulaniec Małgorzata Katarzyna
Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
- Sochański Bartłomiej Julian
- Ussarz Maciej Aleksander
- Bieszczad Dorota
- Lewandowski Roman Bernard
- Masacz Bożena Maria
- Krzyśków Ryszard Władysław
- Piotrowski Krzysztof Wojciech
- Bielecka Jolanta Bożena
Lista nr 11 Komitet Wyborczy Szczeciński Ruch Miejski
- Nowakiewicz Tomasz Jan
- Senecka Dorota Łucja
- Szklarski Tadeusz Ryszard
- Rondomańska Małgorzata
- Muszyński Bartosz Filip
- Marciszewska Katarzyna Teresa
- Statkiewicz Małgorzata Izabela
- Czypicki Wojciech Janusz
Lista nr 12 Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Bezpartyjni
- Przepiera Michał Tomasz
- Myśliwiec Maria Jolanta
- Piasecki Henryk
- Stopyra Jan Władysław
- Skrzypiński Arkadiusz
- Marcinkiewicz Kamila Ewelina
- Apostolu Michalis
- Hofman Gabriela Krystyna
Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Antysystemowa
- Śmieliński Andrzej Grzegorz
- Jeznach Dominik Maciej
- Winiecki Paweł Ryszard
- Nowakowska Dominika Maria
- Lange Kinga
- Seta Błażej
- Kloc Agata Magdalena
- Mikołajczyk Paweł Sylwester
Okręg 5 (Skolwin, Stołczyn, Bukowo, Golęcino–Gocław, Żelechowa, Warszewo, Niebuszewo, Osów oraz część osiedla Drzetowo–Grabowo za wyjątkiem ulic i adresów wyszczególnionych w okręgu Nr 3)
Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Posłuszny Jan Antoni
- Kadłubowski Łukasz Paweł
- Jsińska Ewa
- Gadomska Małgorzata Anna
- Lemm Judyta
- Owsianowski Bogusław Józef
- Nowicka Wiesława
- Greś Damian Maciej
Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
- Mickiewicz Andrzej
- kotkowski Maiusz Jan
- Obuchowicz Magdalena Elżbieta
- Szymański Dariusz
- Szarkowska Sylwia Renata
- Zajfert Dagmara Łucja
- żołnierski Sławomir Piotr
- Gierłachowski Michał Jan
Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
- Duklanowski Leszek
- Matecki Dariusz Piotr
- Smoliński Dariusz
- Sukiennicka Alina Teresa
- Wasilewski Józef
- Lindecki Andrzej Krzysztof
- Świątkowska Iwona Irena
- Wachowiak Małgorzata
Lista nr 11 Komitet Wyborczy Szczeciński Ruch Miejski
- Szneider Marcin Rafał
- Piecak Lidia Jolanta
- Lisiński Arkadiusz Piotr
- Markaczewska Natalia
- Dziembor Marcin Jan
- Szymańska Agnieszka
- Jeleń Justyna
- Knap Wojciech
Lista nr 12 Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Bezpartyjni
- Krzystek Piotr Tomasz
- Łażewska Renata Maria
- Gregorczyk Marcin Andrzej
- Liktoras Maria
- moskal Elżbieta Małgorzata
- Żylik Mirosław Kazimierz
- Dec Piotr
- Foleżyński Paweł Piotr
Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Antysystemowa
- Kozieł Jakub
- Tereszkiewicz vel Tereszczuk Grzegorz Waldemar
- Prósiński Maciej
- Mikołajczyk Monika Izabela
- Wieczorek Przemysław
- Korsak Marzena Jadwiga
- Klepacz Katarzyna Monika
- Kowalski Bartosz
Lista nr 14 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia „Serce”
- Bliski Sylwester
- Pałka Paweł Arkadiusz
- Gelles-Pryć Celina Ewa
- Banach Dorota Grażyna
- Arszyńska Monika
- Baran Cezary Piotr
Autor: Infoludek.pl szczecin@infoludek.pl
Zobacz także:
- Niezbędnik wyborcy samorządowego: Co? Gdzie? Kiedy?
- Niezbędnik wyborcy samorządowego: Kto może głosować?
- Niezbędnik wyborcy samorządowego: Uprawnienia osób niepełnosprawnych
- Niezbędnik wyborcy samorządowego: mężowie zaufania i obserwatorzy społeczni