Zwiedzanie Nawigatora w ramach 25. Finału WOŚP

11:00
Autor zdjęcia: Tomasz Kwiatkowski

Kiedy

15.01 - 15.01.2017
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Wały Chrobrego
Wały Chrobrego
Szczecin

Kategorie


Zwiedzanie Nawigatora w ramach 25. Finału WOŚP

Z okazji 25. Jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otwiera się pokład Nawigatora XXI dla zwiedzających.

Od godziny 11:00 do 14:00, a później od 16:00 do 19:00 – o pełnych godzinach będzie można wyruszyć na wycieczkę z przewodnikiem po statku badawczo-szkolnym Nawigator XXI. Statek zacumowany będzie przy nabrzeżu, przy ul. Jana z Kolna. Wycieczki poprowadzą studenci Akademii Morskiej w Szczecinie.

To jednak nie koniec atrakcji. Przez cały dzień na pokładzie obecni będą przedstawiciele szczecińskiego oddziału Polskiego Związku Krótkofalarskiego. Będą nadawać z radiostacji o znaku: HF1AMS, a sygnał z pokładu Nawigatora XXI trafi do stacji w Polsce i poza jej granicami. Tego dnia, bez wątpienia, wiodącym tematem będzie WOŚP. Każdy, kto chciałby zapoznać się ze szczegółami krótkofalarstwa oraz spróbować swoich sił i nadać własny komunikat – będzie mógł to zrobić w niedzielę. Obecni na pokładzie wolontariusze WOŚP zadbają o to, byśmy wszyscy mogli również wesprzeć tego dnia Orkiestrę.

Źródło: Akademia Morska w Szczecinie