Zaśpiewaj swoją ulubioną piosenkę

13:00
śpiewanie

Kiedy

22.09 - 22.09.2016
godz.: 13:00

Gdzie

Plac Grunwaldzki
plac Grunwaldzki
Szczecin

Zaśpiewaj swoją ulubioną piosenkę

śpiewanie
śpiewanie

Na pl. Grunwaldzkim przygotujemy mikrofon, będzie akompaniament, a Ty śpiewaj. Dowolny utwór. Może być Twój ulubiony. Czekamy na Ciebie! Szczecin śpiewa(My)!

Czyż nie nucimy sobie podczas gotowania, kąpania, sprzątania, czy też wracając z pracy do domu, albo na spacerze? Oczywiście, że tak! Każdy i każda z nas śpiewa. W czwartek 22 września (od godz. 13.00 do 17.00), na pl. Grunwaldzkim przygotujemy mikrofon, będzie akompaniament, a Ty śpiewaj. Dowolny, utwór. Może być Twój ulubiony. Nie ważne ile masz lat, gdzie pracujesz, bo jak śpiewał Jerzy Stuhr: „przecież nie o to chodzi jak co komu wychodzi”.

Akompaniatorem będzie Maciek Cybulski, który mówi, że podegra wszystko!

Dlaczego spotykamy się 22 września? Ponieważ równo miesiąc od tej daty, 22 października, w szczecińskiej hali Azoty Arena,  będzie miało miejsce niesamowite wydarzenie muzyczne, a mianowicie X Festiwal Młodych Talentów. Gwiazdami festiwalu będą: Hey, Sobota, Natalia Nykiel, Julia Marcell, Taco Hemingway.

Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku, na pl. Grunwaldzki do śpiewania. Naprawdę, „każdy śpiewać może”, i nic to, że śpiewamy „trochę lepiej czy trochę gorzej”.  Tak więc: „Na Grunwald”!