Zamkowe Spotkania z Psychologią i Sztuką – Egzotyka, Miłość, Film

17:30

Kiedy

12.12 - 12.12.2017
godz.: 17:30

Bilety

Bilet: 8 zł

Zamkowe Spotkania z Psychologią i Sztuką – Egzotyka, Miłość, Film

Michał J. Kawecki – psycholog terapeuta oraz Anita Agnihotri będą rozmawiać o sztuce życia, dialogu kultur, miłości, nadziei i nieprzewidywalności ludzkich losów.

Anita Agnihotri urodziła się w miejscowości Shahjehanpur w Północnych Indiach. W roku 1973 uzyskała tytuł Miss Indii. Od 35 lat mieszka w Szczecinie. Z wykształcenia jest filologiem anglistyki, z zawodu restauratorką. Jej pasją jest czytanie, zwłaszcza o historii i kulturze Indii. Historia jej życia i miłości jest kanwą pierwszej polsko-bollywoodzkiej produkcji filmowej, w której udział wezmą m.in. Maja Ostaszewska, Robert Więckiewicz i Maciej Musiał. Film będzie emitowany w Polsce oraz m.in. w Rosji, Czechach, Słowacji i Indiach. Premiera wstępnie jest planowana na przyszły rok. Pewne jest, że odbędzie się w Szczecinie.

Oprawa muzyczna: Robert Jarzębski – instrumentalista grający przede wszystkim na gitarze ale również na innych instrumentach takich jak: harfolina, misy dźwiękowe, kalimba, duduk, djembe. Komponuje m. in. muzykę etniczną i relaksacyjną.

Źródło: Organizator