“Zagraj w Roundnet! – na Placu Zamenhofa.”

16:00

Kiedy

29.08 - 29.08.2020
godz.: 16:00

Gdzie

Plac Zamenhofa
Plac Zamenhofa
Szczecin

“Zagraj w Roundnet! - na Placu Zamenhofa.”

Organizator zaprasza mieszkańców Szczecina na prezentacje, pokazy i wyzwania w ramach “Zagraj w Roundnet! – na Placu Zamenhofa. 
Na uczestników czekać będą niesamowite prezentacje z udziałem żeńskiej dywizji „PAR Poland”, członków grupy nieformalnej „Roundnet Szczecin” oraz Fundacji Kamienica1, w programie:
– zapoznanie z zasadami gry na różnych etapach;
– pokaz rozgrywek w formie rekreacyjnej jak i sportowej oraz ciekawe zagrania;
– niezwykłe wyzwania z pysznymi nagrodami!

W tym dniu przeprowadzona zostanie przez Fundację Kamienica1 również zbiórka publiczna “Na zdrowie i edukację dzieci i młodzieży” stacjonarnie u lokalnych szczecińskich przedsiębiorców na długości ul. Monte Cassino oraz w formie kwesty z pomocą wolontariuszy, a całość zebranych środków wesprze dalszy rozwój i popularyzację gry Roundnet.

Prowadzona jest również stała rekrutacja (w szczególności szczecinianki do żeńskiej grupy PAR Poland) – w każdą środę i niedzielę od godziny 17:00 na Jasnych Błoniach odbywają się  bezpłatne spotkania i treningi dla mieszkańców ( zabierzcie wygodny strój – koszulkę, spodenki, buty typu korki oraz butelkę wody). Więcej informacji znajdziecie po dołączeniu do facebookowej grupy “Roundnet Szczecin” .

“Zagraj w Roundnet! – na Placu Zamenhofa” oraz zbiórka publiczna to atrakcje, które odbędą się w ramach “Street Day na Monte Cassino”.

Więcej informacji oraz program całego wydarzenia: “Street Day na Monte Cassino”

Źródło: Organizator