Z Uśmiechem po wąskich torach

12:00

Kiedy

01.06 - 01.06.2019
godz.: 12:00

Bilety

Bilet: 10 zł

Gdzie

Dworzec wąskotorówki w Trzęsaczu i Pogorzelicy
Dworzec w Trzęsaczu
Trzęsacz, Pogorzelica

Z Uśmiechem po wąskich torach

W najbliższą sobotę, 1 czerwca 2019 r. Nadmorska Klej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na przejażdżki po wąskich torach z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym dniu na dzieciaki czekać będą niespodzianki  oraz  promocyjne  ceny biletów. Za przejazd tam i z powrotem dzieci zapłacą tylko 10 zł.

 W tym roku w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowe dzieci powita kolejowa maskotka – Pan Uśmiech oraz Neptun z Muzeum Multimedialnego w Trzęsaczu, z którymi będzie można zrobić sobie oryginalne zdjęcie z wycieczki. Pan Uśmiech i Neptun przygotowali też dla naszych milusińskich słodką niespodziankę.

Ale to nie wszystko. W Dniu Dziecka partnerzy z atrakcji turystycznych: z Muzeum Multimedialnego w Trzęsaczu, Parku Wieloryba w Rewalu, Parku Miniatur Latarni Morskich oraz Motylarni w Niechorzu przygotowali 50-procentowe zniżki na bilety wstępu dla dzieci do 14 roku życia. Warunkiem skorzystania z rabatu jest okazanie przy zakupie biletu wstępu, biletu przejazdowego Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, zakupionego w dn. 1 czerwca 2019 r.

Źródło: Organizator