XX Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT

15:00

Kiedy

05.09 - 08.09.2019
godz.: 15:00

Gdzie

Różne miejsca, Goleniów

XX Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT

XX Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT 2019 odbędą się w Goleniowie w dniach 5-8 września. Podczas 4 dni weźmiecie udział w prawie 50 wydarzeniach. W tym roku zaprosiliśmy najlepszych przyjaciół i wspaniałych artystów. Oprócz spektakli i koncertów pokażemy Wam archiwalne nagrania teatru, ale też zaprosimy do wspólnych warsztatów i dyskusji.

Czy w Goleniowie zdarzyło się już wszystko, co może i jednocześnie nie ma prawa zdarzać się na festiwalach? Czy po dwudziestu latach Goleniowskich Spotkań Teatralnych Bramat mamy sobie coś jeszcze do powiedzenia na scenie, parkiecie, w ogrodzie i przy stole? Mamy Wam wciąż dużo do powiedzenia i opowiedzenia. Mamy jeszcze więcej do usłyszenia i zobaczenia. Dwudziesta edycja Festiwalu znów przywita Was wyśmienitymi propozycjami teatralnymi, nieoczywistą muzyką, dyskusjami i warsztatami w Strefie Kontaktu.

Na cztery dni wspólnie z Wami stworzymy magiczną przestrzeń, która nie będzie miała nic wspólnego z codziennymi zmaganiami i pozwoli nam pobyć razem w towarzystwie kultury, sztuki i istotnych tematów. Czeka na Was cała Brama – dzieci, młodzież, wolontariusze EVS, dorośli i seniorzy. A wraz z nami nasi przyjaciele z Polski, Ukrainy, Australii, Chile, Niemiec, Włoch, Szkocji i Anglii. Brakuje tylko Ciebie!

Program festiwalu BRAMAT 2019

Źródło: Organizator