Wykład eksperta finansowego RPO w sprawie kredytów „frankowych”

16:00

Kiedy

27.02 - 27.02.2017
godz.: 16:00

Gdzie

Okręgowa Rada Adwokacka
plac Batorego 3
Szczecin

Uwaga, to nie będą porady indywidualne, ale wykład połączony z możliwością zadawania pytań.
Na spotkania organizowane w różnych miastach od połowy stycznia przychodzi bardzo dużo osób. Wszystkich chętnych ekspert nie jest w stanie wysłuchać indywidualnie.
Tymczasem dla osób, które nie podjęły jeszcze żadnych kroków, ważne jest przede wszystkim to, by dowiedzieć się, jak uruchomić BEZPŁATNĄ FACHOWĄ pomoc Rzecznika Finansowego (to nowa instytucja, powołana w 2015 r. właśnie po to, by stać po stronie klientów instytucji finansowych).
To wspólnie z nim RPO prowadzi tę akcję.
Rzecznik Finansowy może pomóc dopiero wtedy, kiedy kredytobiorca wyczerpie wszystkie dostępne mu możliwości rozwiązania problemu. Może więc pomóc dopiero wtedy, kiedy złożymy w banku reklamację, a bank jej nie uwzględni.
Dlatego najważniejsze jest dowiedzieć się, jak się składa reklamację, jak wygląda postępowanie reklamacyjne i jaką następnie pomoc może zaproponować Rzecznik Finansowy.
Ponieważ większość osób, które przychodzą na nasze spotkania informacyjne nie rozpoczęła jeszcze postępowania reklamacyjnego, SPECJALNIE DLA NICH organizujemy wykład-seminarium z możliwością zadawania pytań. To spotkanie, które trwa ok. godziny, i po którym można jeszcze dopytać o szczegóły.
Jeśli wszyscy nie zmieszczą się w sali, wykład zostanie powtórzony.