Wszystko o mężczyznach

19:00

Kiedy

04.12 - 04.12.2016
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 55,-zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Variete Muza

Wszystko o mężczyznach

Męski świat wykreowany ze strzępów rozmów podsłuchanych w siłowni, deklaracji składanych przy kieliszku, buńczucznych gróźb mafiozów z półświatka, nie do końca twardych męskich rozmów w sytuacjach kiedy staje się to wobec utraty najbliższych…
Trzech aktorów wciela się w kilkanaście postaci, z pasja i szczerością dając widzom powód do uśmiechu i jednocześnie do zadumy.

AUTOR; MIRO GAVRAN
REŻYSERIA I SCENOGRAFIA BARTŁOMIEJ WYSZOMIRSKI
PRODUKCJA ‚AGENCJA KSIĘŻYC W MISCE’ I TEATR KAMIENICA

OBSADA:
ARKADIUSZ JANICZEK – aktor Teatru Narodowego w Warszawie, szerokiej publiczności znany z serialu ‚Złotopolscy’ oraz z pamiętnej roli w ‚Placu Zbawiciela’ Krzysztofa Krauzego, nie jest mu również obca estrada występuje z Kabaretem Moralnego Niepokoju.
                       
MICHAŁ LESIEŃ -GŁOWACKI – aktor znany widowni z wielu ról filmowych i telewizyjnych największą popularność przyniosła mu rola w filmie ‚Nie ma zmiłuj’ – Waldemara Krzystka, seriale: ‚Blondynka’ ‚M jak miłość’ oraz sitcom ‚Lokatorzy’. Od wielu lat zajmuje się produkcją teatralną.

MARCIN  KWAŚNY – popularny aktor filmowy, serialowy, teatralny występujący na co dzień w Teatrze ‚Kwadrat’ i w ‚Teatrze Polskim’ scenarzysta kultowego filmu ‚Rezerwat’

Kup bilet