Targi „Wszystko dla domu”

10:00

Kiedy

15.10 - 16.10.2016
godz.: 10:00

Gdzie

Hala MTS
ul. Struga 6
Szczecin

Targi "Wszystko dla domu"

Wyposażenie i wykańczanie wnętrz na targach

Kamienna tapeta, a może obraz na szkle w dowolnym wzorze? Jeżeli szukasz oryginalnych pomysłów na zmianę wnętrza, przyjdź na targi WSZYSTKO DLA DOMU 15-16 października w hali MTS i sprawdź aktualną ofertę branży wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Remontujesz?

Targi to 2 dni spotkań, porad i konsultacji z przedstawicielami branży. Chcesz dowiedzieć się, jak zaaranżować swoją przestrzeń? Jakie wybrać podłogi, drzwi, kolory ścian, a może znaleźć fantazyjny wzór tapety? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na stoiskach wystawców targowych, którzy chętnie podzielą się swoją fachową wiedzą. Dla remontujących przygotowaliśmy m.in. ofertę pieców, systemów grzewczych, kominków, odkurzaczy centralnych, podłóg, schodów, drzwi, okien, tapet ściennych, farb, kamieni ozdobnych i innych elementów, bez których nie odbędzie się żaden remont.

Urządzasz?

Urządzanie to ten przyjemniejszy monet każdej zmiany przestrzeni. Dzięki nowym meblom i dekoracjom nasze wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. Na targach WSZYSTKO DLA DOMU skorzystasz z porady projektantów wnętrz, sprawdzisz ofertę mebli do salonu, jadalni, sypialni, materacy, sprzętu AGD. W Strefie Handmade zakupisz ręcznie wytwarzane, oryginalne dekoracje i tkaniny, a w Strefie Designera spotkasz się z nowatorskimi pracami studentów i absolwentów kierunków projektowania mebli i wnętrz szczecińskich uczelni.

Wystawcy przygotowują specjalnie na targi wiele promocji i rabatów. Wśród nich znajdziecie m.in. rabat 47% na mozaikę marmurową, 40% na okna, 10% na schody czy 15% na podłogi lite i parkiet dwuwarstwowy.

Chcesz zdobyć nowe umiejętności?

Odnawianie, szycie, postarzanie, modelowanie – to aktywności, których możesz nauczyć się w Strefie Warsztatów podczas targów WSZYSTKO DLA DOMU. Po raz trzeci odbędą się popularne warsztaty z odnawiania mebli prowadzone przez Pawła Machometa – autora bloga Rzuć Pan Okiem. Podczas dwudniowych zajęć można poznać podstawy naprawiania, szlifowania, oczyszczania, wykańczania i tapicerowania mebla. Każdego dnia odbędą się ponadto prezentacje multimedialne na temat wyszukiwania starych mebli, rodzajów tkanin, czy doboru kolorów. Ponadto pod okiem specjalisty będzie się można nauczyć szycia, poznać zasady doboru materiałów oraz krojenia tkanin. Po raz pierwszy na targach WSZYSTKO DLA DOMU odbędą się warsztaty szycia prowadzone przez Ewelinę Szubartowską z Akademii Szycia. Podczas ponad godzinnych warsztatów uczestnicy samodzielnie stworzą poszewkę zapinaną na zamek. Dla tych, którzy chcieliby nadać swoim meblom oryginalnego charakteru prowadzone będą warsztaty z postarzania mebli. Centrum Hobbystyczne DecoKreacje uczyć będzie stylizowania drewnianych krzeseł, tac, pudełek, ramek na zdjęcia, a nawet farbowania tkanin.

Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl

Wstęp na targi jest bezpłatny.

WDD-1200x900.jpg

Podczas dwóch dni targów można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem,
inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia
wnętrz. Dla firm z branży jest to doskonała okazja do prezentacji oferty oraz nawiązania nowych
kontaktów zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Wystawcy targów mają
także możliwość wzięcia udziału w konkursie Wyróżniony Wyrób, podczas którego ich produkty
zostają poddane ocenie ekspertów – praktyków i przedstawicieli środowiska akademickiego.
Po raz szósty powstanie Strefa Designera, czyli przestrzeń targowa, na której młodzi projektanci
prezentują swoją kreatywną i oryginalną twórczość. W strefie można zobaczyć prace studentów
i absolwentów szczecińskich uczelni.
Targi dają także szansę nauki samodzielnego tworzenia i odnawiania przedmiotów do wnętrz.
Wśród warsztatów, które odbędą się podczas targów WSZYSTKO DLA DOMU są m.in. cieszące
się dużą popularnością warsztaty z renowacji mebli, prowadzone przez Pawła Machometa –
autora bloga Rzuć Pan Okiem. Podczas warsztatów fani designu, DIY i majsterkowania uczą się
jak naprawić i nadać meblom zupełnie nowy wygląd.
Zgłoszenia na targi można wysyłać do końca września. Organizatorzy przygotowali specjalne
promocje dla branży meblarskiej. Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl

Źródło: Organizator

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl