Women’s Voices – Kobiety Ratują Planetę!

17:00

Kiedy

19.10 - 19.10.2019
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: 99 zł

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Women's Voices - Kobiety Ratują Planetę!

Women’s Voices – Kobiety Ratują Planetę! Prawdziwa plejada kobiecych gwiazd rodzimej sceny muzycznej wystąpi podczas 13. edycji Festiwalu Młodych Talentów.

Program koncertu:
– Występ zwycięzcy 12. edycji Festiwalu Młodych Talentów, zespołu Hyper Son
– Występ trzech finalistów tegorocznej edycji festiwalu, wyłonionych dzień wcześniej podczas Przesłuchań Konkursowych w Starej Rzeźni.
– Koncert „Women’s Voices”: Kayah, Edyta Bartosiewicz, Paulina Przybysz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk
– Ogłoszenie przez Katarzynę Nosowską i jury zwycięzcy 13. Festiwalu Młodych Talentów.

Kobiety zajmują dziś coraz większe i ważniejsze miejsce na scenie muzycznej. Bezpowrotnie skończyły się już czasy, kiedy miały być tylko ładnymi wokalistkami, śpiewającymi cudze piosenki. Ich głos jest coraz bardziej słyszalny w różnych obszarach funkcjonowania sceny muzycznej.
Po raz kolejny dyrektorką artystyczną tego przedsięwzięcia będzie Paulina Przybysz, która postanowiła oprzeć się w tym roku na dwóch filarach. Pierwszy ma wymiar ideologiczny i wyraża się w haśle przewodnim tegorocznej trasy: „Kobiety ratują planetę”. Artystka chcę zwrócić uwagę na najważniejsze problemy współczesnego świata: polityczne, społeczne, ekonomiczne i ekologicznie. Uznała, że najlepszą drogą będzie zaprezentowanie działań podejmowanych w tych dziedzinach przez bardzo aktywne kobiety. Do udziału w trasie zaprosiła kilka z nich, które na żywo, czy za pomocą nagranych wcześniej materiałów wideo będą prezentować swoją działalność i zachęcać do aktywności na różnych polach.

Źródło: Organizator