Wiosna Monodramu już stratuje!

16:00

Kiedy

15.05 - 25.05.2018
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: Bezpłatne bilety dostępne w MDK w Międzyzdrojach oraz w Publicznej Bibliotece w Wolinie

Wiosna Monodramu już stratuje!

Teatr, recitale i koncerty, wystawy i warsztaty aktorskie dla dzieci – rusza kolejna edycja festiwalu Wiosna Monodramu, który po raz trzeci. 

Wiosna Monodramu to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, początkowo odbywające się Wolinie, a od 2016 roku w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów w Wolińskim Parku Narodowym. Jego ideą jest zebranie na jednej scenie różnych stylów ekspresji artystycznej i najlepszych spektakli, których na co dzień trudno szukać w jednym miejscu.

W tegorocznej edycji wydarzenia w podróż do świata teatru, muzyki i tańca, widzów zabiorą, m.in. artyści Teatru Obrazu ze spektaklem inspirowanym naturą, aktorka filmowa i teatralna Agnieszka Przepiórska z monodramem „i będą święta” oraz Tomasz Kajszczark – absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, który zaprezentuję wystawę pt. „4kg”. Występom artystycznym będą towarzyszyły koncerty i recitale zespołu Jackopot, Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego i Michaela Alperta oraz Marcina Nowakowskiego z zespołem.

Atrakcji nie zabraknie także dla najmłodszych. Będą oni mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych z wokalu, dramy i pantomimy. Zajęcia adresowane są do uczestników od 12 lat. Ponadto w programie części warsztatowej odbędą się również warsztaty aktorskie dla dorosłych, które poprowadzi Agnieszka Przepiórska.

 

Źródło: Organizator