Wielka Parada Moto Mikołajów

11:45

Kiedy

02.12 - 02.12.2018
godz.: 11:45

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Wały Chrobrego
Wały Chrobrego
Szczecin

Wielka Parada Moto Mikołajów

Tradycyjnie w każdy pierwszy weekend grudnia organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich motocyklistów do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! Start z Wałów Chrobrego o 12:00, a przystanek końcowy to SPS ZOZ ” Szpital Zdroje ” – tam tradycyjnie uczestnicy rozdadzą chorym dzieciom słodkie upominki.
Bezpośrednio ze szpitala wszystkie Motomikołaje jadą – jak co roku – nad Jeleni Staw (tuż za Osiedlem Majowym), gdzie czekają na nich: ognisko, kiełbasy do upieczenia i napoje.

Jak co roku planem jest obdarować około tysiąca najbardziej potrzebujących i chorych dzieci z ośrodków szkolno – wychowawczych oraz świetlic TPD. Organizatorzy zapraszają też do wsparcia naszej akcji. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci z dopiskiem „MotoMikołaje” (numer konta na stronie www.motocykliscidladzieci.pl) oraz za pośrednictwem umieszczonych tam linków „cegiełek” do płatności bezpośrednich. Mile widziane są również dary rzeczowe – słodycze, których potrzeba naprawdę bardzo dużo!

Źródło: Organizator