WhoIsWho

20:00

Kiedy

02.12 - 02.12.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 15 zł
Kup bilet

Gdzie

Jazzburgercafe
ul. Pileckiego 10
Koszalin

WhoIsWho

WhoIsWho + The Same + Pokaz Sztucznych Ogni = jedyny taki koncert w roku!

WhoIsWho na tradycyjnym, grudniowym koncercie w Koszalinie – jest to jedyna okazja by zobaczyć ich u siebie w mieście rodzinnym! Supportem będzie ponownie The Same – młody i obiecujący zespół z Koszalina. Gościem specjalnym będzie Pokaz Sztucznych Ogni, którzy reaktywują się specjalnie na ten koncert.
WhoIsWho – kwartet z Koszalina, śpiewający po polsku, grający miks indie pop / disco rock. Na koncie mają wydany własnym sumptem „Czas Przestrzeni Miast” i 2 trasy koncertowe zagrane u boku Romantyków Lekkich Obyczajów. We wrześniu 2017 zespół zarejestrował w Woobie Doobie Studios pierwsze utwory na nadchodzącą płytę, która ukaże się w 2018 roku. Koszaliński  koncert to jedna z niewielu okazji, by usłyszeć nowy materiał na żywo!
The Same- to pop-rock alternatywa-nuta funku. Sukcesywnie odkrywamy nowe horyzonty przy tym zdobywając doświadczenie. W skrócie-banda świrów. Tacy Sami-różne charaktery.
Pokaz Sztucznych Ogni – zespół zawiązany przez trójkę przyjaciół ze słonecznego Koszalina. Ich twórczość to prosta, ekspresywna muzyka okraszona niebanalnymi tekstami o przysłowiowej „dupie Maryni”. Całość tworzy formę żartu muzycznego w którym członkowie zespołu trwają przez całe wakacje.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet