Wernisaż wystawy „Po prostu Paryż”

17:00

Kiedy

02.09 - 02.09.2016
godz.: 17:00

Gdzie

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Korsarzy 34
Szczecin

Kategorie


Wystawa Po prostu Paryż to relacja z wyprawy do stolicy Francji dwójki szczecińskich fotografików – Andrzeja Krupińskiego i Cezarego Dubiela. Widzimy zapis ich fotograficznych spacerów po ulicach i placach Paryża, życie miasta, mieszkańców, turystów, jak i pejzaż miejski, architekturę, budowle czy bulwary nad Sekwaną. W tej osobistej relacji splatają się zarówno historia, jak i nowoczesność Paryża, na przykład zdjęcia Luwru i dzielnicy drapaczy chmur La Defense.

Cezary Dubiel – fotografik i diaporamista, członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców w Warszawie  z tytułem AFRP oraz Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej w Paryżu z jedynymi tytułami artystycznymi w Polsce Excellence FIAP Bronze i Audiovisual Artiste FIAP. Prezes Fotograficznej Grupy Twórczej Kontur i członek Zrzeszenia Marynistów Polskich. Ma w swoim dorobku 130 nagród w 30 krajach na wszystkich kontynentach. Jego prace brały udział w ponad 300 wystawach i pokazach diaporam w blisko 50 krajach. Odznaczony Medalem Gloria Artis.

Andrzej Krupiński – członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców w Warszawie z tytułem AFRP oraz Fotoklubu Zamek, który od dwóch lat prowadzi. Należy do Stowarzyszenia Marynistów Polskich oraz zarządu Fotograficznej Grupy Twórczej Kontur. Brał udział w kilkunastu wystawach grupowych, plenerach, warsztatach i konkursach fotograficznych.

Więcej informacji o wystawach w regionie:

Źródło: Organizator

Gdzie: Galeria Gotycka (wejście J z Dużego Dziedzińca), Zamek Książąt Pomorskich

Bilet: Wstęp wolny