Weekendowe utrudnienia w ruchu

10:00

Kiedy

21.04 - 22.04.2018
godz.: 10:00

Gdzie

Różne miejsca, Szczecin

Kategorie


W związku z wydarzeniem Miasto Ogrodów” oraz Wiosna z Dockersami” organizator informujemy o planowanych utrudnieniach w ruchu. Miasto Ogrodu 2018 odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia w godzinach 10.00 do 18.00, a Wiosna z Dockersami 21 kwietnia w godzinach 12.30 do 14.00.

MIASTO OGRÓD

Planowane zajęcie pasa drogowego nastąpi w  na pl. Lotników, w ciągu al. Papieża Jana Pawła II (odcinek od pl. Lotników do ul. E. Bałuki). Wyłączona zostanie także zatoka parkingowa przy pl. Żołnierza Polskiego (przy budynku Sądu) oraz ścieżka rowerowa wraz z lewym pasem jezdni, przyległej do al. Kwiatowej.:

WIOSNA Z DOCKERSAMI

Parada motocyklowa zaplanowana jest na 21 kwietnia. Trasa przebiegać będzie następującymi ulicami Gdańską, Brama Portowa, Krzywoustego, pl. Kościuszki, al. Piastów, pl. Szarych Szeregów, Piłsudskiego, pl. Grunwaldzki, al. Jana Pawła II, pl. Armii Krajowej, ul. Moniuszki, ul. Piotra Skargi, ul. Ogińskiego, pl. Armii Krajowej, Jana Pawła II, pl. Grunwaldzki, Rayskiego, Malczewskiego, Parkowa, Starzyńskiego, Wawelska, Wały Chrobrego, Małopolska, Komandorska, Nabrzeże Wieleckie, Trasa Zamkowa, Gdańska.

Na czas parady nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu wymienionych ulic. Wstrzymanie i wznowienie ruchu odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM.

Źródło: Organizator