Weekend w OldTown

11:00

Kiedy

20.07 - 21.07.2019
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: 15 zł - 35 zł

Gdzie

Lotnisko Kluczewo
Lotnisko Kluczewo
Stargard

Weekend w OldTown

Jak dostać się do zupełnie innego świata, pozostając w Polsce, a konkretnie – w Stargardzie? Jadąc do OldTown, oczywiście! Świat w 2119 roku, po globalnej zagładzie, w tym roku po raz pierwszy będzie mógł zwiedzić każdy, kto kiedykolwiek był go ciekaw! Impreza Weekend w OldTown odbędzie się w dniach 20-21 lipca na opuszczonym Lotnisku Kluczewo.

Ponoć świat, jaki znamy, ma skończyć się przed rokiem 2050… My już od 2004 wyobrażamy sobie, co będzie dalej! OldTown kreuje rzeczywistość po stworzonej przez ludzkość apokalipsie, przenosząc nas o sto lat w przyszłość. Nie jest to jednak tylko pozbawiony nadziei, dramatyczny świat… Pośród wszystkich niebezpieczeństw, naprzeciw przeciwnościom losu, rozwijają się w nim ostoje cywilizacji, tętniące życiem. Muzyka, tańce, pokazy, sport, sztuka. Tak jak wszyscy ludzie – ci w XXII wieku też uwielbiają zabawę!

W miasteczku OldTown czeka na Was wiele atrakcji. Postapokaliptyczna Arena stanie się wybiegiem dla modelek na pokazie organizowanym przez konglomerat artystyczny Wasted Couture. Będzie też można podziwiać pokazy tańca ognia stargardzkiej grupy Fire Arrow. Dla tych o mocnych nerwach czeka gala wrestlingu polskiej federacji KPW – pełne adrenaliny show, jakiego nie zobaczycie nigdzie indziej! Swoją celność będzie można sprawdzić na strzelnicy ASG. Kuźnia Kalcifer poprowadzi pokazy kowalstwa artystycznego na żywo. Nie zabraknie też tego, co OldTownowicze kochają najbardziej – imprezy w sobotnią noc, aż do ostatniego tancerza na parkiecie.

Festiwal odróżnia się od wszystkich innych monumentalną scenografią, imponującymi budowlami i pojazdami przerobionymi w postapokaliptycznym stylu. Wszyscy animatorzy będą odziani w swoje stroje rodem z Mad Maxa. Uczestników również zachęcamy do przebierania się – nie jest to oczywiście wymagane, ale przebranie pozwoli Wam lepiej wsiąknąć w nasz klimat i zabrać ze sobą piękniejsze zdjęcia! Na miejscu będzie też możliwość samodzielnego przerabiania ubrań na warsztatach z craftingu, czyli sztuki artystycznego postarzania odzieży.

Na terenie imprezy będą dostępne:
– Arena OldTown stanowiąca scenę do niezwykłych wydarzeń!
– Bar HOME – ostatni bar po końcu świata w którym można dostać zimne piwo z Browaru Stargard i inne napoje
– Atomic Cafe oferujące kawa mrożona, herbaty, lemoniady i szejki
– Strefa foodtruck z jedzeniem z całego świata
– Strefa handlowa z rękodziełem i modą
– Na terenie całego miasteczka rozstawione są też miejsca z dodatkowymi atrakcjami: strzelnica ASG, ścianki fotograficzne, warsztaty z możliwością wykonywania własnych strojów, biżuterii, animacje dla najmłodszych;

Źródło: Organizator