Wędrujące pudło, czyli mobilny plac zabaw

16:00

Kiedy

25.08 - 25.08.2020
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: wstęp wolny

Gdzie

Podwórko przy ul. Druckiego-Lubeckiego 1-13
ul. Druckiego-Lubeckiego 1-13
Szczecin

Wędrujące pudło, czyli mobilny plac zabaw

Czym jest wędrujące pudło? To mobilny plac zabaw! Pudło na kółkach – stworzone przez Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki z myślą o najmłodszych mieszkańcach i miejskich podwórkach – jest punktem wyjścia do zabawy. I skrywa w sobie wiele niespodzianek!

W te wakacje pudło odwiedzi aż 4 szczecińskie podwórka (zgłoszone przez samych mieszkańców). Drugie z nich znajduje się na Osiedlu Drzetowo-Grabowo przy ul. Druckiego-Lubeckiego. Tam właśnie dwa ptaszki, które wyjrzą z pudła i wystąpią w teatrzyku kamishibai, wprowadzą uczestników do świata przyrody – w nim niezwykle ważna jest współpraca. „Dlatego wspólnymi siłami i w zgodzie z naturą stworzymy własną bazę. Nie zabraknie gier zespołowych, a każde dziecko, niezależnie od wieku, będzie mogło w swoim tempie stworzyć coś, co dodaje skrzydeł” – zapowiadają animatorki stojące za działaniem: Ania Biały i Marta Wróblewska. Zaproszeni są wszyscy – starsi i młodsi (ci ostatni w towarzystwie starszych opiekunów). Start we wtorek o 16.00 w podwórku przy ul. Druckiego-Lubeckiego 1-13.

Uczestnicy proszeni są o odpowiedzialność i posiadanie maseczek/przyłbic. Organizatorzy rezerwują sobie prawo do odmówienia udziału w wydarzeniu osobom nieprzestrzegającym zasad.

Źródło: Organizator