Wędrujące pudło, czyli mobilny plac zabaw

16:00

Kiedy

27.08 - 27.08.2020
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: wstęp wolny

Gdzie

Podwórko przy ul. Śląskiej 51-54
ul. Śląska 51-54
Szczecin

Kategorie


Wędrujące pudło, czyli mobilny plac zabaw

Czym jest wędrujące pudło? To mobilny plac zabaw! Pudło na kółkach – stworzone przez Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki z myślą o najmłodszych mieszkańcach i miejskich podwórkach – jest punktem wyjścia do zabawy. I skrywa w sobie wiele niespodzianek!

W te wakacje pudło odwiedzi aż 4 szczecińskie podwórka (zgłoszone przez samych mieszkańców). Kolejne, trzecie już, to duże podwórko schowane przy ul. Śląskiej. Tam główną rolę w teatrze z pudła (kamishibai) zagra król zwierząt, zwiedzający pewne  eleganckie miasto w Europie. „Wspólnie z uczestnikami stworzymy spektakl, do którego zaprosimy bohaterów legend i miejskich opowieści, także tych szczecińskich” – zapowiadają animatorki stojące za działaniem: Ania Biały i Marta Wróblewska. Mile widziani są wszyscy – starsi i młodsi (ci ostatni w towarzystwie starszych opiekunów). Start 27 sierpnia (czwartek) o 16.00 w podwórku przy ul. Śląskiej 51-54.

Uczestnicy proszeni są o odpowiedzialność i posiadanie maseczek/przyłbic. Organizatorzy rezerwują sobie prawo do odmówienia udziału w wydarzeniu osobom nieprzestrzegającym zasad.

Źródło: Organizator