Warsztaty kreatywne z Empikiem – artystyczna przygoda podczas ferii w mieście

12:00

Kiedy

15.01 - 26.01.2018
godz.: 12:00

Bilety

Bilet: od 3,99 zł

Gdzie

Empik Kaskada
ul. Niepodległości 36
Szczecin

Kategorie


Warsztaty kreatywne z Empikiem - artystyczna przygoda podczas ferii w mieście

W trakcie ferii zimowych w empiku Kaskada odbywać będą się warsztaty plastyczne dla dzieci. Będzie to wspaniała okazja dla wszystkich dzieci aby odkrywać własne talenty i jednocześnie dobrze się bawić.

Zacznij rok z własnym kalendarzem
15 – 18 stycznia, godz. 12:00-14:00

Jak przeżyć nowy rok, by nie zmarnować ani chwili? Przede wszystkim trzeba go dobrze zaplanować. A najlepszy plan uda się przygotować w samodzielnie wykonanym kalendarzu lub plannerze. Podczas naszych warsztatów dowiesz się, jak przygotować terminarz praktyczny i ładny, skrojony do Twoich potrzeb. Wiek 6+.

Zrób prezent dla babci i dziadka
19 – 22 stycznia, godz. 12:00-14:00

Nic tak nie ucieszy Babci i Dziadka jak prezent własnoręcznie wykonany przez wnuczęta! Podczas naszych warsztatów dowiesz się, jak krok po kroku wykonać eleganckie i jedyne w swoim rodzaju kartki z życzeniami, poznasz również różnorodne techniki ich ozdabiania. Możesz też wykonać niewielkie pudełko na czekoladki, by dołączyć do życzeń porcję słodyczy. Wiek 6+.

Czas zatrzymany na zdjęciach
23-26 stycznia, godz. 12:00-14:00

Jak zatrzymać najpiękniejsze, najciekawsze, najbardziej wzruszające i najzabawniejsze chwile minionego roku? Warto uporządkować to, co już się wydarzyło i zebrać najważniejsze wspomnienia w jednym miejscu. Własnoręcznie wykonany album na zdjęcia to idealna pamiątka, do której będzie można wracać, gdy tylko zatęskni się za przeszłością. Wiek 6+

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 pln). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych.

Zapisy na warsztaty: 603 112 134

Źródło: Empik Kaskada