Warsztaty hoop dance na bulwarach

18:00
wyspa grodzka

Kiedy

03.08 - 03.08.2019
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Wyspa Grodzka
Wyspa Grodzka
Szczecin

Warsztaty hoop dance na bulwarach

Bezpłatne zajęcia, łączące świetną zabawę z wszechstronnym rozwojem ciała i ducha. Hoopdance czyli taniec z hula hoop to piękna forma ekspresji w ruchu, kształtująca sylwetkę i przynosząca mnóstwo radości.
Hula Hoop pozwala na wiele tanecznych kombinacji i potrafi zdziałać cuda dla naszego ciała, ducha i umysłu. Poprawia postawę,wzmacnia mięśnie i spala wiele kalorii. Symetryczne ćwiczenie obu stron ciała stymuluje do pracy obie półkule mózgowe co pobudza naszą kreatywność i rozwija koordynację ruchową.
Hoopdance sprawia wiele radości, łagodzi stres i buduje wiarę we własne możliwości. Pomaga również przezwyciężyć wstyd i nieśmiałość oraz poznać nowych przyjaciół.
Na zajęciach nauczymy się klasycznych ruchów na różnych częściach ciała, a także serii podstawowych trików opierających się na manipulacji kołem, łącząc je w proste choreografie tzw. flow.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby nauczyć się w niebanalny sposób kręcić i tańczyć z kołem, niezależnie od wieku, płci i budowy ciała.
Liczba hoop-ów jest ograniczona więc jeśli posiadasz swoje koło nie wahaj się go przynieść.

Źródło: Organizator