Warsztaty: Dla Mamy

15:30

Kiedy

16.05 - 16.05.2018
godz.: 15:30

Bilety

Bilet: Obowiązują zapisy.

Gdzie

Empik Kaskada
al. Niepodległości 36
Szczecin

Warsztaty: Dla Mamy

Specjalnie organizowane warsztaty rozwijające kreatywność po raz kolejny zawitają do salonów Empik w całej Polsce! Tym razem sieć Empik przygotowała szereg atrakcji i zajęć edukacyjnych na pierwszą połowę maja. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z rówieśnikami, a także szansa na rozwój zdolności manualnych i artystycznego wyczucia w swobodnej i twórczej atmosferze.

Zajęcia kreatywne są ważniejsze niż myślimy, ponieważ to w dzieciństwie najlepiej rozwijać pokłady twórczości. W salonie Empik Kaskada na najmłodszych czekać będzie mnóstwo inspiracji i okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego. Uczestnicy na pewno nie będą się nudzić. Prawdziwa eksplozja kolorów czekać będzie na uczestników podczas zajęć z testowania wyjątkowych markerów. Nadarzy się także okazja do wykonania własnoręcznego prezentu dla mam na Dzień Matki.

Staedtler i Empik zapraszają na warsztaty, podczas których można wykonać jedyny w swoim rodzaju prezent dla najukochańszej osoby. Dla Mamy! Może piękny stojaczek na biżuterię? Albo zabawny kolorowy wisiorek lub broszka? To Ty znasz swoją Mamę najlepiej. Jej gust, potrzeby i poczucie humoru. Włącz wyobraźnię i do dzieła! Własnoręcznie wykonany prezent z pewnością bardzo Ją ucieszy.

Dla dzieci: wiek 5+

Zapisy pod numerem telefonu: 603 112 134.

 

Źródło: Organizator