Walentynkowy After-Stand-up Krzysztofa Jahnsa: A Nie Mówiłem

20:00

Kiedy

15.02 - 15.02.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 20/30 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub Muzyczny Browar Polski
Dworcowa 20
Szczecin

Kategorie


„A Nie Mówiłem” to stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.
Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u, jak również założyciel najstarszej sceny stand-up’owej w Wielkopolsce. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Występ będzie poprzedzony supportem dobrze znanego Szczecińskiej publice Damian „Viking” Usewicz, organizatora cyklu Szczecińska Liga Stand-upu. Jeśli lubisz stand-up i nie znasz tego dżentelmena, to nic nie wiesz o stand-upie w swoim mieście.

Wydarzenie dodane przez użytkownika

Kup bilet