VIII Światowy Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2020

00:00

Kiedy

03.01 - 05.01.2020
godz.: 00:00

Bilety

Bilet: 130 zł

Gdzie

Plaża centralna
Plaża
Kołobrzeg

Przygotowania do VIII Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu  już się rozpoczęły, jak co roku odwiedza je coraz więcej fanów zimowych kąpieli, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną edycję.

Oczywiście oprócz bogatej oferty bazy noclegowej czeka na was mnóstwo niespodzianek, jak wiecie stawiamy na aktywności sportowe, oprócz stałych elementów festiwalu jak III Zimowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking malowniczą trasą po plaży o parku nadmorskim przy udziale organizacyjnym uznanym zawodników i sędziów dyscypliny reprezentowanych przez Lublinieckie Morsy, zaproszona została profesjonalna drużyna Nortaurus Kołobrzeg w dyscyplinie Przeciąganie liny, w której szeregach znajdują się reprezentanci kadry narodowej, będą warsztaty i pokaz treningu oraz mini turniej.

Nie zabraknie Surf Academy Kołobrzeg, gdzie instruktorzy Surfingu i Step up paddle będą ujarzmiać fale zimnego Bałtyku. Odwiedza na instruktorzy Fitness, Yoga, Kangoo Jump, Bubble Ball i innych zwariowanych form rozgrzewki , które bardzo lubicie i bierzecie w nich czynny udział.  Będzie coś dla ducha w wykonaniu znanych artystów i sławnych DJ-ów oraz wykład i panel dyskusyjny o nowych trendach żywieniowych i wpływu tego co jemy na na nasz organizm. W telegraficzny skrócie to kilka propozycji jakie znajdą się w Programie Festiwalu.

Jeżeli wahacie się czy zabrać na Festiwal swoje pociechy to podczas trwania VIII Balu Morsów na Hali Millenium, który odbędzie się w dniu 04.01.2020 r. pojawia się możliwość pozostawienia waszych dzieci pod opieką animatora w Sali Zabaw na terenie obiektu w godz. 20:00 – 24:00.

Lecz cena i dostępność zależy od ilości zgłoszonych przez was dzieciaków. Po 20 listopada do zainteresowanych przekazana zostanie informacja o cenie i potwierdzeniu usługi.

Źródło: Organizator