VIII Piknik Lotniczy w Świdwinie

09:30

Kiedy

30.06 - 30.06.2018
godz.: 09:30

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

21. Bazy Lotnictwa Taktycznego
Połczyńska 32
Świdwin

Kategorie


VIII Piknik Lotniczy w Świdwinie

Pokazy lotnicze samolotów bojowych, cywilnych oraz historycznych, wojskowych statków powietrznych, a także skoki spadochronowe i wystawa sprzętu wojskowego to główne atrakcje VIII Pikniku Lotniczego, który odbędzie się w Świdwinie. Wydarzenie odbędzie się przy wsparciu i pod patronatem honorowym marszałka województwa Olgierda Geblewicza.

Piknik lotniczy to letni, rodzinny festyn z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Oprócz pokazów lotniczych i spadochronowych na odwiedzających czekać będą występy artystyczne, konkursy, a z myślą o najmłodszych przygotowana zostanie strefa zabaw.

Impreza, która co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest także doskonałą okazją do zapoznania uczestników z różnorodnością smaków regionalnych i tradycyjnych produktów Pomorza Zachodniego. Podczas pikniku w ramach „Alei Zachodniopomorskie Smaki – produkty tradycyjne Pomorza Zachodniego” w dziesięciu domkach zaprezentują się liczni wytwórcy i producenci z naszego regionu. Na smakoszy czekać będą, m.in. produkty piekarnicze takie jak chleby, rogale, bułki, przetwory ekologiczne warzywno-owocowe, np. soki, owoce, przetwory z grzybów, a także wędliny produkowane metodą tradycyjną według staropolskich receptur oraz miody czy pasztety z gęsi.

Organizatorami VIII Pikniku Lotniczego są Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin oraz 21. Baza Lotnictwa Taktycznego.

Źródło: Organizator