VIII Dni Australii

15:00

Kiedy

25.04 - 25.04.2018
godz.: 15:00

Bilety

Bilet: Wejście na festiwal jest bezpłatne / 20zł (degustacja 3 typów win oraz przekąski)

VIII Dni Australii

Podróżnicze małżeństwo Karolina Sypniewska-Wida i Paweł Wida na stałe mieszkający w Sydney, co roku przylatują do Polski aby inspirować Polaków swoim drugim domem – Australią.

W programie VIII Dni Australii znajdą się prezentacje i filmiki na temat nauki, życia i pracy w Australii oczami uczestników programów „Study in Australia”„work and holiday in Australia” oraz ludzi mieszkających po drugiej stronie świata. Odbędzie się także spotkanie z wielkim fanem najmniejszego kontynentu – Markiem Niedźwieckim, który tak bardzo pokochał ten ląd, że napisał o nim książkę… i nie może przestać o nim opowiadać.

Każdy kto przyjdzie na VIII Dni Australii będzie miał możliwość wygrania Biletu lotniczego do Australii.

Program:

Godz. 15.00-20.00 / Darmowe indywidualne konsultacje wyjazdowe
Godz. 
17.30 / Otwarcie VIII Dni Australii 2018
Godz. 
17.35 / Spotkanie z wielbicielem Australii – Markiem Niedźwieckim
Godz. 18.15 / Dlaczego właśnie Australia? Poznajcie nas! Karolina Sypniewska-Wida
Godz. 
18.20 / Oczami polskiego studenta – uczestnicy programu ‚Study in Australia’
Godz. 
19.00 / Możliwości i organizacja wyjazdu do Australii – Paweł Wida
Godz. 
19.30 / Wygraj bilet do Australii – konkurs
Godz. 
20.00 / Warsztaty sommelierskie z Ambasadorem win Jacob’s Creek – Wojciechem Cyranem – koszt 20 zł (degustacja 3 typów win oraz przekąski)

Goście:

Marek Niedźwiecki – Dziennikarz muzyczny, długoletni prezenter Programu III Polskiego Radia, wielbiciel Australii i autor książki „Australijczyk”. Odwiedził Australię wielokrotnie, gdyż jest jego wielką podróżnicza miłością.

Karolina Sypniewska-Wida – Bydgoszczanka Roku 2012, podróżniczka, pilot wycieczek, studiowała w Australii Public Relations, a na antypody dojechała z Bydgoszczy lądem…co zajęło jej 8m-cy. Z wykształcenia lingwista i specjalista PR, studiowała w Rosji i Australii, a życie na walizkach to jej specjalność. Odwiedziła ponad 75 krajów wyznając zasadę „kto się waha traci wiele”. Od kilku lat pokazuje świat innym i dzieli się swoimi wrażeniami z podróży podczas życia i pracy w Australii. Razem z mężem prowadzi firmę Albion House – Nauka i praca za granicą.

Paweł Wida – ekspert od życia i podróżowania po Australii. Zamieszkał w Sydney w wieku 17 lat i tak spodobał mu się ten kraj, że w nim został… Na stałe związany z krainą Ozz i prężnie działającą od 1996 roku firmą Albion House. Edukacją studentów za granicą zajmuję się z wielką pasją pokazując życie na antypodach we wszystkich kolorach. Niedawno odbył podróż lądową z Perth do Sydney o której razem z Karoliną Sypniewską opowiedzą podczas Dni Australii. Inspiruje go życie podwodne Wielkiej Rafy Koralowej oraz rajskie wyspy Oceanii.

Źródło: Organizator