VI Targi Pracy i Edukacji

10:00

Kiedy

18.10 - 18.10.2019
godz.: 10:00

Gdzie

Zespół Szkół nr 1
ul. Niepodległości 1
Goleniow

VI Targi Pracy i Edukacji

VI Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie przy udziale Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie. Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Olgierda Geblewicza oraz Patronatem Starosty Goleniowskiego Pana Tomasza Stanisławskiego.

Targi odbędą się w ramach Europejskich Dni Pracodawcy w dniu 18 października 2019 roku w godzinach od 10: 00 do 13:00.  Miejscem ich organizacji będzie Hala Sportowa przy Zespole Szkół NR 1 w Goleniowie, ul. Niepodległości 1.

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie dostępu do aktualnych ofert pracy, stażu, praktyk i szkoleń zarówno dla osób poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego, jak i  specjalistów z dużą praktyką.

W tegorocznej edycji Targów swoją ofertę prezentować będą firmy m.in. z branży finansowej, handlowej, usługowej, produkcyjnej. Pojawią się także agencje pośrednictwa pracy i instytucje szkoleniowe. Z ofertą edukacji zaprezentują się również szkoły średnie i zawodowe oraz uczelnie wyższe.

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator