VI Jarmark Bożonarodzeniowy

10:00

Kiedy

17.12 - 18.12.2016
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: Opłata targowa: 1 zł za m2

Gdzie

Stary Rynek
Plac Stary Rynek
Kamień Pomorski

Kategorie


VI Jarmark Bożonarodzeniowy

Od 6 lat z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim organizowany jest jarmark świąteczny. 

Już wkrótce po raz szósty spotkamy się na kamieńskim Jarmarku Świątecznym, który z okazji Bożego Narodzenia organizowany jest na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim. Część handlowa jarmarku przewidziana jest na dwa dni  –  17 i 18 grudnia w godz. 10.00 – 17.00. Trwają jeszcze zgłoszenia potencjalnych wystawców;  już w tej chwili wiadomo, że będzie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju ozdoby i upominki świąteczne, stroiki, choinki, pierniki i inne ciasta, a także gorące napoje, miód, ryby, wędliny czy jemiołę.

W niedzielę 18 grudnia o godz. 13.00 w nastrojowej atmosferze, przy cieple rozpalonego ogniska, czekać będzie moc świątecznych atrakcji, takich jak jasełka, które zaprezentują dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Wystąpią także różnorodne grupy muzyczne z gminy, wśród nich zespół „O rety! Flażolety”, Zespół Ludowy „Stawnianki”, Chór Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół „Relax”. Z pewnością Jarmark odwiedzi tego dnia Mikołaj, a dodatkową rozgrzewkę zapewnią tradycyjne pierogi i barszczyk.

plakat-jarmark-2016_maly2

Źródło: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim