V Festiwal Róż w gminie Dobra

12:30

Kiedy

11.06 - 11.06.2017
godz.: 12:30

Gdzie

Kategorie


Podczas Festiwalu będzie można podziwiać piękne instalacje florystyczne przygotowane przez znakomitych florystów: Maję Felińską (Pracownia Otwarta), Mirę Kwaśniewską, Alinę Sendłak (Rękodzielnia „Dmuchawce”), Marzenę Śluzar oraz dr inż. Piotra Salachnę – kierownika Studiów Podyplomowych „Florystyka” na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

Odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawy malarskie i fotograficzne, wziąć udział w 30 warsztatach florystycznych i rękodzielniczych, spróbować regionalnej kuchni oraz kupić ekologiczną żywność i piękne rośliny do ogrodu i na balkony. W ramach Festiwalu odbędzie się promocja książek Elizabeth von Arnim, w tłumaczeniu Elżbiety Bruskiej, oraz promocja książki „Dobra i okolice”, przygotowanej przez Andrzeja Łazowskiego.

W czasie trwania całej imprezy na scenie prezentować się będą młodzi artyści z Publicznych Szkół Podstawowych i Zespołu Szkół gminy Dobra oraz profesjonalne zespoły muzyczne i taneczne. Po raz pierwszy będą też zorganizowane pokazy florystyczne na scenie.

Tegoroczna impreza odbędzie się na boisku przy ulicy Sportowej 7 w Dobrej.

Źródło: Organizator