Uroczysta inauguracja roku szkolnego

10:00

Kiedy

01.09 - 01.09.2016
godz.: 10:00

Gdzie

Kategorie


Już w najbliższy czwartek, 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny 2016/2017. Z tej okazji odbędzie się Wojewódzka i Miejska Inauguracja Roku Szkolnego.

Inauguracja nowego roku szkolnego odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Godzina 10:00 – uroczysta Msza Święta odprawiona w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba w intencji szczecińskiej oświaty. W nabożeństwie udział wezmą między innymi delegacje szkół wraz z pocztami sztandarowymi, przedstawiciele władz samorządowych i wojewódzkich.
  • Godzina 11:00 – 12:00 – przejście ulicami miasta do gmachu II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie przy ul. H. Pobożnego 2. Trasa przemarszu: pl. św. Jakuba – ul. Farna – ul. Piotra i Pawła – ul. Małopolska – ul. Henryka Pobożnego – ul. Henryka Pobożnego 2
  • Godzina 12:00 – rozpoczęcie Wojewódzkiej i Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2016/2017 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mieszka I w Szczecinie.

Przemarsz uczestników inauguracji roku szkolnego, będzie wiązał się z niewielkimi utrudnieniami dla kierowców. W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom przemarszu, dojdzie do chwilowego zamknięcia ruchu na czas jego trwania. Nastąpi to w sposób dynamiczny, stosownie do uzyskanych przez organizatora pozwoleń.

 Źródło: Urząd Miasta Szczecin

Gdzie: Różne miejsca

Bilet: