Targi Ślubne Wedding Arena 2019

10:00

Kiedy

17.11 - 17.11.2019
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: 20 zł

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Targi Ślubne Wedding Arena 2019

17 listopada 2019 w Netto Arenie Szczecin odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży ślubnej w Szczecinie. To spotkania z ekspertami, kompletna oferta wystawców, inspiracje i ciekawostki, a przede wszystkim cała branża ślubna w jednym miejscu. Na scenie podczas Targów odbędą się pokazy mody ślubnej, prezentacje zespołów muzycznych, warsztaty związane z tematyką weselną, prelekcje. Każdy kto kupi bilet na targi będzie miał okazje wygrać WESELE w Szafirowej Przystani, Pierścionek Zaręczynowy, Suknię Ślubną i wiele innych cennych nagród.

Pierwsze Pary Narzeczonych wraz z biletami wstępu otrzymają ,,Bon podarunkowy o wartości 4200 zł (1000 zł na wesele w domu Weselnym Szafirowa Przystań; 1000 zł na wesele nad morzem w Marena Wellnes&Spa; 1000 zł na konsultację i zakup sukni ślubnej od Salonu Sukni Ślubnych Blanco&Negro; 500 zł na zakup obrączek od Salonów Jubilerskich Terpiłowski; 400 zł na zakup sukni ślubnych od Centrum Mody Ślubnej; 300 zł na poprowadzenie wesela od DJ Mateusz Pikuła).

Na Targach usłyszymy na żywo zespoły muzyczne, spróbujemy potraw weselnych, będzie można przymierzyć suknie ślubne z najnowszych kolekcji oraz zamówić wszystko, co do ślubu jest niezbędne a Wszystko to w promocyjnych cenach!

W programie:
– pokazy mody ślubnej,
– pokazy barmańskie,
– prezentacje muzyczne,
– pokazy tańca,
– spotkania z Gośćmi Specjalnymi,
– pokazy fryzjerskie,
– pokazy wizażu,
– Konkursy na scenie.

Więcej informacji na stronie internetowej www.expoarena.szczecin.pl lub w wydarzeniu na Facebooku.

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator