Tomasz Stockinger w wieczorze kabaretowym z piosenkami polskiego kina przedwojennego

19:00

Kiedy

04.07 - 04.07.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 50zł
Kup bilet

Gdzie

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia
Inż. Wendy 14
Szczecin

Tomasz Stockinger w wieczorze kabaretowym z piosenkami polskiego kina przedwojennego

Szykowny wieczór w towarzystwie dźwięków pianina i uroczego Tomasza Stockingera. Wszystko to w wyjątkowej oprawie i kabaretowym nastroju polskiego kina przedwojennego.

Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne – piosenki autorstwa legend polskiej literatury muzycznej: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego – wykonywane były naprzemiennie z żydowskimi szmoncesami, przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora. Sala zaśmiewała się serdecznie z anegdot i żartów Aktora i razem z nim śpiewała ‚Już nie zapomnisz mnie’, ‚Na pierwszy znak’, czy ‚Sexappeal’. Tomasz Stockinger pokazał, co oznacza bycie przedwojennym amantem i czarowanie kobiet w stylu Humphreya Bogarta – koniecznie w kapeluszu!

Wieczór z piosenkami polskiego kina przedwojennego to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina tamtych czasów.

Można powiedzieć, że ten recital jest wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm’em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Najlepszy prezent muzyczny dla kobiety i mężczyzny!

Kup bilet