To jest nauczka! – Szczecin Classic

17:00

Kiedy

01.05 - 01.05.2019
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny (obowiązuje obuwie zmienne)

Gdzie

Akademia Sztuki
pl. Orła Białego 2
Szczecin

Kategorie


To jest nauczka! - Szczecin Classic

To jest nauczka! – mówią instrumenty, które zatańczą tak, jak im zagrasz. To propozycja dla spragnionych miłośników tańca, mieszkańców, którzy pragną być w ciągłym ruchu, dla których taniec jest formą wyrazu emocji, a także chcą nauczyć się tańca barokowego.

Wydarzenie odbywać się będzie w ramach nowego festiwalu muzyki klasycznej – Szczecin Classic. W tegorocznym okresie majówkowym, będzie popularyzował i prezentował muzykę klasyczną na najwyższym poziomie za sprawą artystów światowej klasy, a także pełnił funkcję edukacyjną. W jego ramach odbędzie się bowiem prestiżowy kurs muzyczny Szczecin Classic Academy organizowany w ścisłej współpracy z Akademią Sztuki.

Szczecin Classic nosi podtytuł Gramy w Classy, co nawiązując do zamysłu organizatorów, ma ułatwić odbiór muzyki klasycznej szerokiej grupie odbiorców, zarazić ich niespotykaną dotąd energią, która może zostać eksploatowana na różnych polach wydarzeń towarzyszących. W ramach festiwalu od będzie się 7 koncertów muzyki klasycznej z udziałem gwiazd oraz wydarzenia towarzyszące.

Źródło: Organizator