The Tiger Lillies ‚Cold Night In Soho’ – ODWOŁANY

19:00

Kiedy

29.04 - 29.04.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 120-180zł
Kup bilet

Gdzie

Opera na Zamku w Szczecinie
ul. Korsarzy 34
Szczecin

The Tiger Lillies 'Cold Night In Soho' - ODWOŁANY

Tiger Lillies – angielski zespół muzyczny, założony w 1989 w Londynie. Styl Tiger Lillies nawiązuje do europejskiej tradycji kabaretowej (zwłaszcza tej spod znaku Brechta i Weilla), opery, groteski i czarnego humoru.

Nikt inny tak spektakularnie, tak dziwacznie, tak niepowstrzymanie delikatnie nie kultywuje tradycji niezgłębionej prawdy i nie wstrząsa społecznymi tabu tak, jak robi to brytyjskie trio. Ich nieco dziwny komediowo-tragiczny styl, ich oryginalne kostiumy i maski, śpiew falsetem, instrumentacja złożona z akordeonu, bębnów, śpiewającej piły i fortepianu czynią ich wyjątkowymzespołem.

Na potrzeby nowego albumu ‚Cold Night In Soho’ Martyn Jaques, Adrian Stout i Jonas Golland wspominają swoje korzenie w Soho lat osiemdziesiątych, kiedy londyńska dzielnica bohemy była jeszcze zdominowana przez postaci z półświatka, prostytucję i narkotyki. Fascynujące środowisko, w którym wspaniale rozkwitać mógł ich Brechtian Punk Cabaret. Z albumem ‚Cold Night In Soho’ przyjeżdżaja do Szczecina. Show obok nowych kawałków zawiera przekrój 25-lecia twórczości tego sympatycznego i fascynującego zespołu.

Kup bilet