The best of Sade w Jazzment Klub

20:30

Kiedy

28.02 - 28.02.2020
godz.: 20:30

Bilety

Bilet: 40 zł

Gdzie

Jazzment Klub
ul. Kurkowa 4/1
Szczecin

The best of Sade w Jazzment Klub

Projekt The best of Sade, to przedsięwzięcie o charakterze artystycznym. Zespół powstał w listopadzie 2013 roku w Zielonej Górze z inicjatywy muzyków, a przede wszystkim przyjaciół z Zielonej Góry – Magdaleny Grzymkowskiej, wokalistki, autorki tekstów, artystki o wyjątkowym kunszcie wokalnym oraz Alana Racza- saksofonisty, aranżera oraz kierownika muzycznego projektu.
The Best of Sade to projekt poświęcony artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki i nam, ludziom kochającym jej twórczość, zależy na tym, żeby ona i jej muzyka wciąż były żywe i docierały do serc ludzi, którzy ją uwielbiają.
Na repertuar zespołu składają się kompozycje z różnych okresów twórczości artystki. Znajdują się wśród nich takie sztandarowe hity jak: „Smooth Operator”, ”Paradise”, ”Is it a Crime”, ”Your Love is King” i wiele innych. Elementem łączącym, tożsamym z twórczością Sade jest stylistyka wykonania oraz oryginalna obsada instrumentalna (sekcja dęta, poszerzona sekcja rytmiczna, a przede wszystkim charyzmatyczna, niezwykle oryginalna i wyjątkowa wokalistka). Naszym celem nie jest kopiowanie zespołu Sade i jej samej, a ukazanie jej twórczości w indywidualny sposób, zachowując swoją tożsamość.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora