The 12 Tenors

19:00

Kiedy

09.04 - 09.04.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: od 70 zł
Kup bilet

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

The 12 Tenors

Muzyczna gala – 12 tenorów na jednej scenie. Klasyka, opera, pop i rock

Międzynarodowa grupa The 12 Tenors już od 10 lat odnosi sukcesy, koncertując na scenach całego świata. Jesienią 2016 roku artyści wyruszyli w kolejną międzynarodową trasę koncertową. Magnetyzują widownię wysokiej klasy wirtuozerią, wdziękiem i humorem. Ich koncerty burzą wszelkie stereotypy na temat klasycznej muzyki wokalnej. Podczas występów muzycy prezentują zróżnicowany, szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywają widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami i konferansjerami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

Podczas koncertu The 12 Tenors będzie można usłyszeć zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. Tenorzy wykonają największe hity Michaela Jacksona, Beatlesów czy zespołu Queen. To dowód na to, że zespół łączy pokolenia.

The 12 Tenors wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na znakomicie zaprojektowanej scenie. Towarzyszący im zespół międzynarodowych muzyków uwydatnia siłę głosów.

Źródło: Organizator

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Kup bilet