Teatranki: „Sen Marudy” Teatru Brama

13:00

Kiedy

08.04 - 08.04.2018
godz.: 13:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Siedlecka 1a
Police

Teatranki: „Sen Marudy" Teatru Brama

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza rodziców z dziećmi na spektakl pt.„Sen Marudy” Teatru Brama z Goleniowa. Po spektaklu odbędą się warsztaty przygotowane przez instruktorów teatralnych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

„Sen Marudy”  to spektakl, który jest interaktywną podróżą, integrującą dzieci poprzez zabawę. Pozwala im zrozumieć, że ich zachowanie i aktywność mają duży wpływ na ich życie i otoczenie. Dzieci podróżują razem z Marudą – osobą, która uważa, że ​​życie jest nudne i nie ma sensu. Nie może znaleźć w nim nic interesującego. Maruda odrabiając lekcje, zasypia, i odbywa niesamowitą podróż w śnie. Odwiedza inne kraje i poznaje ich kultury. Przekonuje się że życie, ma wiele kolorów i że może je tworzyć. Dzięki wyobraźni bohater przeżywa transformację.

Spektakl dotyka problemów zdrowego stylu życia, otwartości, przyjaźni i potęgi pozytywnych postaw. Uczy dzieci spędzać wolny czas i poznawać świat. Pokazuje, jak możena się dobrze bawić bez używania tabletów i komputerów.

Źródło: Organizator