Targi Świąteczne w TRAFO

12:00

Kiedy

10.12 - 11.12.2016
godz.: 12:00

Gdzie

TRAFO Trafostacja Sztuki w Szczecinie
Św. Ducha 4
Szczecin

Kategorie


Targi Świąteczne w TRAFO

W weekend 10-11 grudnia W industrialnej hali TRAFO Trafostacji Sztuki przy ul. Świętego Ducha 4 odbędzie się druga edycja świątecznych targów.

To idealna okazja by nabyć nietuzinkowe prezenty prosto z rąk szczecińskich twórców, a także wyjątkowe dekoracje do domu, wspaniałe grafiki, ręcznie wykonane kartki świąteczne, biżuterię, lokalnie produkowane pyszności.

Art Market:
Wyjątkowa okazja by obejrzeć i nabyć rzeczy stworzonych przez studentów Akademii Sztuki, w tym obrazów, zdjęć i przedmiotów.

Koncerty:
Rok temu udało się zebrać dwa tysiące złotych które przekazaliśmy na Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, w tym roku również zorganizowana zostanie zbiórka dla najbardziej potrzebujących.

Warsztaty:
Dla wszystkich poszukujących kreatywnego spędzenia czasu, uruchomiono zapisy na warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków, oraz dla najmłodszych z tworzenia kartek świątecznych.

Jedzenie:
W tym roku również będzie można odwiedzić targi w celach spożywczych, jak również zamówić najlepsze wypieki na wigilię u lokalnych mistrzów.

Źródło: Urząd Miasta Szczecin