Targi Pracy Kariera 2019

10:00
zut
Fot. Materiały promocyjne organizatora

Kiedy

26.11 - 26.11.2019
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej
Al. Piastów 42
Szczecin

Targi Pracy Kariera 2019

Fot. Materiały promocyjne organizatora

Targi Pracy to doskonała okazja do tego, by móc na żywo porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach, które stawiają kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez firmy z różnych branż. To także świetna okazja do tego, by poznać rekrutera oraz potencjalnego pracodawcę.

Podczas wydarzenia o godz. 12.00 w auli na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT będzie miała miejsc inauguracja Akademii Inlogic, która jest wspólnym projektem Biura Karier ZUT oraz wywodzącej się ze Szczecina krajowej firmy Inlogic. Studenci, którzy zapiszą się do Akademii Inlogic wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych prelegentów związanych z dziedziną elektryki i elektrotechniki, automatyki i robotyki, energetyki oraz teleinformatyki. Cykl ćwiczeń będzie dopełnieniem zdobytej wiedzy podczas studiów.

W tym roku organizatorzy targów przygotowali również warsztaty z doradztwa zawodowego oraz komunikacji interpersonalnej.

„Moc jest ze mną” poprowadzi Sylwia Hantz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Podczas swojego wystąpienia, doradca zawodowy WUP odpowie m.in. na pytanie jak znaleźć swoje mocne strony i zbudować ciekawy obraz własnej osoby. Warsztaty odbędą się o godz. 10:30 w sali nr 7 (obowiązują zapisy)

„Jak gadać by się dogadać?” to praktyczny warsztat komunikacji interpersonalnej, który poprowadzi psycholog biznesu – Michał Michalski. Podczas zajęć praktycznych studenci poznają m.in. swoje schematy oraz silne i słabe strony w komunikowaniu się z drugą osobą.  Początek warsztatów o godz. 12.45 w sali nr 7 (obowiązują zapisy)

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Infoludek.pl

Źródło: Oganizator