Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena

10:00

Kiedy

30.09 - 01.10.2017
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena

W dniach 30 września i 1 października w Szczecinie – Arenie Szczecin odbędą się jubileuszowa 30 edycja Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz – jesień 2017. Będzie to największa prezentacja oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów ponad 100 wystawców.

Tradycyjnie z okazji targów wielu wystawców przygotowało specjalne oferty i promocje dla nowych klientów. Na targach wystąpią deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Gości odwiedzający targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

Targi Nieruchomości są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości ze Szczecina i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na szczecińskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Prezydenta Miasta Szczecin.

Oferta targowa skierowana jest do poszukujący pierwszego mieszkania i domu, jak również do planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych i typu premium, znajdują się również mieszkania spełniające kryteria programu MdM. Przedstawiciele banków i firm finansowych występujących na targach przedstawią zainteresowanym oferty sfinansowania zakupu mieszkania lub domu, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonani wstępnego badania zdolności kredytowej.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program spotkań i wywiadów z ekspertami na scenie, transmitowanymi na żywo w Targowej Telewizji, których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień dotyczących m.in.: – kierunków rozwoju miasta, – zaciągania kredytu hipotecznego, – zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych, – przygotowania mieszkania do sprzedaży, – formach i różnicach wynajmu mieszkań, – procedur występujących przy zakupie mieszkania.

Targi dają również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową. Będzie też okazja do bezpłatnego zaoferowania własnej oferty mieszkaniowej na specjalnych tablicach ogłoszeniowych.

Dodatkową atrakcją cieszącą się wielką popularnością będą warsztaty organizowane przez szczecińskie uczelnie wyższe i profesjonalne firmy (zapisy poprzez Facebook Targów Nieruchomości https://www.facebook.com/targi.szczecin).

Tematy warsztatów:                              

 • Renowacja mebli

Artystyczna pracownia meblarska i stylowych wnętrz.
Tomasz Matulis: +48 513 907 610
(plastyk, rzeźbiarz, tapicer)
ul. Z. Chmielewskiego 20c Ip
70-028 Szczecin

e-mail: zaprojektujmeble@gmail.com

 • Artystyczne techniki tkackie. Gobeliny i arrasy, prace wykonywane na ramkach i krosnach pionowych i poziomych. Wyplatanie, makrama
  i techniki eksperymentalne –

Pracownia Technik Różnych Szczecin

 ATELIER TAPESTRY THREADS
ul. Świętopełka  5/6 lokal 26
70-210 Szczecin
tel. +48 531 222 103
e-mail: tapestrythreadsatelier@gmail.com

 • Kroju i szycia

Pracownia Krawiecka „JOLANDA”

 1. Ku Słońcu 23/24
  71-073 Szczecin
  (teren przychodni)

tel. 91 4848039

tel. kom. 607108028

e-mail: zakladkrawieckijolanda@gmail.com

Uczelnie wyższe będą prezentować swoje osiągnięcia w specjalnie zaaranżowanych stoiskach.

 • Wydział Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  Wydział Budownictwa i Architektury, Katedra Wzornictwa

 Konkurs „Wygraj Opłaty Notarialne”

Organizator ufundował nagrodę – pokrycie opłat notarialnych związanych z przeniesieniem prawa własności nieruchomości dla osoby, która pierwsza podpisze przedwstępna umowę kupna nieruchomości od wystawców Targów.

home arena

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator