Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz – Home Arena 2018

10:00

Kiedy

06.10 - 07.10.2018
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz - Home Arena 2018

Będzie to największa prezentacja oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową oraz wyposażenia wnętrz. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów.

Gwiazdą targów będzie Jerzy Kryszak, który wystąpi w trakcie targów i zaprezentuje swój program na Wieczorze Branżowym w sobotę.

Na targach wystąpią deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Gości odwiedzający targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, radca prawni, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Nowością będzie branża budowlana, która w tym roku wystawi się po raz drugi na Home Arenie.

Targi dają również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową. Będzie też okazja do bezpłatnego zaoferowania własnej oferty mieszkaniowej na specjalnych tablicach ogłoszeniowych.

Nie zabraknie cieszących się wielką popularnością warsztatów:
– renowacji mebli,
– tkactwa,
– szycia.

Okazją będzie możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach:
– Budowa domów Pasywnych,
– Fotowoltaika,
– Wykorzystanie dotacji/programów unijnych,

Strefa dobrej zabawy dla dzieci
Jak zawsze pamiętamy o odwiedzających targi rodziców z dziećmi. Dla nich tworzone są strefy dobrej zabawy. Przygotowaliśmy w nich wiele niesamowitych zabaw i atrakcji.

W programie między innymi:

  • Mały Projektant – warsztat prowadzony w formie otwartej, dzieci będą mogły zaprojektować na kartach całą powierzchnię wymarzonego przez nich domu.
  • Kolorowy Dom i Okolica- konstruowanie kolorowych styropianowych makiet
  • Zabawy Manualne- budowanie domów z klocków
  • Zabawy Sportowe – zabawy sportowe prowadzone przez trenerów KanGO! Tenisowe Maluszki oraz Smart Tennis przy użyciu sprzętu tenisowego używanego na zajęciach: rzuty do celu, zabawa z chustą klanza.
  • Magiczny Zamek – zabawy dla najmłodszych na dmuchanym zamku.
    Poza tym nie zabraknie energicznych animacji ruchowych, twórczej zabawy z kredkami.

Targi odbędą się w dniach 6-7 października w godzinach od 10:00 do 17:00. 

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator