Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz „Home Arena”

10:00

Kiedy

03.10 - 04.10.2020
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: Wstęp bezpłatny

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz „Home Arena”

W dniach 3-4 października br. w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się 35. edycja Targów Nieruchomości, Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz „Home Arena”. Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania, potrzebujesz fachowej porady, a może chcesz odświeżyć wnętrze swojego domu? Nie może Cię zabraknąć na największych targach branżowych na Pomorzu Zachodnim!

Jak co roku w targach wezmą udział deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z całego województwa. Będzie można skorzystać z porad ekspertów finansowych, doradców prawnych i rzeczoznawców majątkowych. Osoby marzące o upiększeniu swojego domu mogą liczyć na wsparcie profesjonalnych architektów i projektantów wnętrz. Tradycyjnie wystawcy przygotują specjalne oferty i promocje dla nowych klientów.

W czasie targów będzie można wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących m.in. budowy domów pasywnych, fotowoltaiki, wykorzystania dotacji unijnych czy aplikacji do projektowania domów, która koordynuje branże i inwestorów.

Będąc na miejscu warto też wygospodarować trochę czasu i wziąć udział w warsztatach odnawiania mebli lub szycia. Bezpłatne zajęcia są kierowane do hobbystów, amatorów i wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Organizatorzy nie zapomnieli także o rodzinach z dziećmi. Na małych odkrywców, projektantów i sportowców czekać będą Strefy Dobrej Zabawy z takimi atrakcjami jak:

Mały Projektant – otwarte warsztaty, na których każde dziecko będzie mogło zaprojektować dom niczym prawdziwy architekt
Kolorowy Dom i Okolica – tworzenie barwnych dioram i makiet ze styropianu
Zabawy Manualne – budowanie domów z klocków
Zabawy Sportowe – zabawy inspirowane tenisem prowadzone przez trenerów KanGO!
Magiczny Zamek – wielki dmuchany zamek, na którym każde dziecko będzie mogło bezpiecznie ”wyszaleć się”
Warto odwiedzić także Laboratorium Małego Inżyniera. To kącik pełen sprzętów do najprawdziwszych eksperymentów! Młodzi naukowcy będą też mogli wcielić się w role prywatnych detektywów i rozwiązać niejedną zagadkę. Na młodsze dzieci czeka z kolei mata z klockami, zabawy z kredkami oraz detektywistyczne kolorowanki.

Portal Infoludek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji: http://expoarena.szczecin.pl/targi-homearena

Źródło: Materiały promocyjne organizatora