Targi Edukacyjne Edu Day

10:00

Kiedy

05.12 - 05.12.2018
godz.: 10:00

Targi Edukacyjne Edu Day

Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnej Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już pięciokrotnie w łącznie 4 miastach Pomorza: Słupsku, Koszalinie, Stargardzie i Szczecinku. Każda z edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.

Cel Targów EDU DAY

Organizowane Targi mają być miejscem wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi, a wymagającą młodzieżą, która wciąż ma więcej pytań aniżeli odpowiedzi.

Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja by porozmawiać z przedstawicielami Uczelni Wyższych, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym. Marzenia, pomysły na przyszłość, refleksja nad planami życiowymi – to nie tylko zagadnienia dotyczące uczniów. Organizatorzy zdają sobie sprawę, jak ważne jest wpieranie młodzieży przez Nauczycieli i Dyrektorów szkół, dlatego będzie im niezmiernie miło gościć Państwa na Targach.

Najbliższe targi:

Szczecinek
05.12.2018 godz. 10:00-14:00
Hala Sportowa I LO im. Księżnej Elżbiety

Więcej o targach na www.eduday.pl

Źródło: Organizator