Targi Beauty Trends 2018

10:00

Kiedy

09.03 - 11.03.2018
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: 10 - 20 zł
Kup bilet

Gdzie

Międzynarodowe Targi Szczecińskie
Struga 6
Szczecin

Kategorie


Już 9 marca Szczecin, za sprawą pierwszej edycji targów „Beauty Trends 2018”, zmieni się w stolicę piękna i stylu. Wydarzenie organizowane w terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich kierowane jest zarówno do klientów branżowych, jak i indywidualnych. Już teraz cieszy się ono sporym zainteresowaniem. Początek marca to bowiem świetny moment na to, żeby poznać najnowsze trendy ze świata beauty, które zawładną sezonem wiosna/lato 2018 roku.

Impreza zgromadzi blisko 100 wystawców z całej Polski, którzy mając do dyspozycji 4500m2 powierzchni, będą mogli wprowadzić uczestników w magiczny świat kosmetyków, stylizacji i wszystkiego, co związane ze sferą urody.

Niespodzianką i nowością zarazem będzie z pewnością przygotowana specjalnie dla mężczyzn strefa, w której będą oni mogli zagłębić się w świat męskich kosmetyków oraz skorzystać z wysokiej klasy usług fryzjerskich i barberingu.

Wyjątkowym wydarzeniem będzie specjalny wieczór Inspiration Night, który odbędzie się 9 marca. Inspiration Night to dopełnienie „Dnia inspiracji” o elementy, które nie były dotąd wykorzystywane. Stawiamy mocno na charakter rozrywkowy – poza, jak zawsze, znakomitymi mówcami program został wzbogacony o elementy muzyczne. Zapowiada się noc pełna inspirujących wykładów, spotkań ze znanymi autorytetami ze świata mody, biznesu oraz telewizji.

Podczas pierwszej edycji odbędzie się wiele konkursów, m.in. Beauty Trends Lash Cup – Mistrzostwa Stylizacji i Liftingu Rzęs, Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego, Stylizacji Paznokci i przede wszystkim to, co powoduje duże zainteresowanie – XXIV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Srebrny Lok”.

Źródło: Organizator

Kup bilet