Szczecińskie Wierszogranie: Łazar & Massier

19:00

Kiedy

23.10 - 23.10.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 20zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Szczecińskie Wierszogranie: Łazar & Massier

Łazar & Massier grają w składzie: Mariusz Massier – piano, akordeon, kompozycja, Adam Mikulski – gitara, Sylwia Kamzelska – wiolonczela, Magdalena Łazar-Massier – śpiew, teksty.

Łazar & Massier to bardzo ciekawe i niezwykłe zjawisko muzyczne. Ich twórczość wyróżnia autorskie, niekomercyjne brzmienie z jazzową nutką, przekorne, czasami nostalgiczne, lekko kołyszące, retro. Na uwagę zasługują kompozycje M. Massiera (grającego na fortepianie i akordeonie) świetnie oddające klimat tekstów M. Łazar-Massier (vokal ). Całość dopełnia brzmienie wiolonczeli Sylwii Kamzelskiej, na gitarze po mistrzowsku gra Adam Mikulski.

Łazar & Massier od 18 lat biorą udział w wydarzeniach artystycznych, koncertach, festiwalach (m.inn. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota – Teatr Muzyczny im. J. Kiepury – Warszawa, „Gitarą i Piórem’ – Karpacz, Żart-Art Żary). Muzyka Łazar & Massier obecna jest w rozgłośniach radiowych: „Muzyczna Cyganeria’, „Muzyczna Bombonierka’, „Gitarą i Piórem’, „Pod Wielkim Dachem Nieba’, „Niedziela z Muzami’. Mają liczne nagrody w dziedzinie tekstów i muzyki (m.in: II miejsce w konkursie Radia Zachód’ Przebojem na antenę’, „Lira Orfeusza’ – finał OKR – Włocławek, I nagroda – „Spotkania Zamkowe’ w Olsztynie, nagrody w „Łaźni’ w Radomiu, „ Kuźni’ w Rybniku, wyróżnienia za teksty piosenek i muzykę m.in. na festiwalu „Smak’ w Myśliborzu, a także na „Rubieżach poetyckich’ w Gubinie, Stachuriadzie w Grochowicach), w dorobku 4 płyty, obecnie pracują nad następną płytą.

Kup bilet