Szczecińska Scena Komediowa

20:00

Kiedy

24.06 - 24.06.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 20,-zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Szczecińska Scena Komediowa

Impro z Krypty „Wyjście z Mroku”

To już kolejne spotkanie w ramach Szczecińskiej Sceny Komediowej! Impro z Krypty wychodzi z zamkowej piwnicy na salony i postara się nie roznieść w pył legendarnej sali kominkowej. Będzie to ostatni pokaz sztuki improwizacji w tym sezonie, dlatego grupa nie będzie się oszczędzać. Intrygi, prowokacje, matactwa i knucie – aktorzy zaprezentują swoje sztandarowe umiejętności i wreszcie będą mogli bezprecedensowo podkładać świnie kolegom z zespołu. W tym ostatnim przed wakacjami starciu najwięcej mącić będzie publiczność oferująca, tradycyjnie już, absurdalne hasła inspiracje do każdej ze scen. Szykuje się zatem prawdziwe improwizacyjne kuriozum, które niewątpliwie trzeba zobaczyć.
Wystąpią: Marta Uszko, Agata Kolasińska, Paweł Niczewski, Adam Kuzycz – Berezowski, Rafał Hajdukieiwcz, Maciej Sikorski.
„Imrpro z Krypty”: Grupa została założona w grudniu 2016 r. z inicjatywy szczecińskiego aktora i reżysera – Pawła Niczewskiego. Skład zespołu tworzą aktorzy Teatru Współczesnego, Teatru Polskiego i Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie. „Impro z Krypty” realizuje założenia teatru improwizowanego, w którym aktorzy grają określone sceny spontanicznie, bez przygotowanego wcześniej scenariusza. Nazwa grupy nawiązuje do Piwnicy przy Krypcie – istniejącej od 1965 roku kameralnej scenie teatralnej na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, gdzie zespół odbywa regularne próby oraz cyklicznie wystawia improwizowane spektakle.
Kup bilet