Szczecińska Liga Stand-Up

19:30

Kiedy

22.10 - 22.10.2018
godz.: 19:30

Bilety

Bilet: od 19 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub Muzyczny Browar Polski
Dworcowa 20
Szczecin

Kategorie


Szczecińska Liga Stand-Up

Szczecińska Liga Stand-Up: Jakszewicz & Dąbrowski

6 sezon Szczecińskiej Ligi Stand-Up rozpoczęty, więc pora na kolejną dawkę żartów, zabawnych historii i niespodziewanych puent. Organizatorzy zapraszają na kolejną imprezę! 22 października wystąpią w Szczecinie goście specjalni.
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – rudowłosy i najbardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii… zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Członek Stand-up Warmia.
Kuba Dąbrowski– Mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkońc. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.
Prowadzenie niezmiennie od wielu lat: Damian „Viking” Usewicz

 
Źródło: Organizator

Kup bilet