Szczecińska Liga Stand-Up

19:30

Kiedy

26.06 - 26.06.2017
godz.: 19:30

Bilety

Bilet: od 35,-zł
Kup bilet

Gdzie

Klub Muzyczny Browar Polski
Dworcowa 20
Szczecin

Szczecińska Liga Stand-Up

Wielki Finał IV sezonu Szczecińskiej Ligi Stand-Up- Reszela, Jahns, Halama

Pora wyłonić zwycięzcę, rozdać nagrody i przywitać wakacje! Wielki Finał Szczecińskiej Ligi Stand-Up to walka o główną nagrodę, która rozegra się między najlepszą trójką uczestników, którzy od października walczyli o to, żeby zostać Najzabawniejszym Człowiekiem w Szczecinie. Każdy z nich wyjdzie na scenę z najlepszymi swoimi tekstami oraz czystym punktowym kontem i to publiczność zdecyduje kto z nich otrzyma czek na 1000 zł oraz nagrody, a kto dostanie dyplom i nagrody pocieszenia. Uwiecznieniem tego wieczoru będzie występ trzech świetnych artystów komediowych, którzy rozbawią Was tak, żebyście mieli dobry humor aż do nowego sezonu Szczecińskiej Ligi Stand-Up!
Goście to:
1) Paweł Reszela – Stand-Up Comedy ze swoim programem BEZCZELNY. Główną cechą Pawła występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Jego występ to świetna zabawa z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Jest świetnym obserwatorem rzeczywistości co sprawia, że jego występy są autentycznymi spostrzeżeniami na temat otaczającej nas rzeczywistości. Paweł w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata – to najlepiej oddaje jak bardzo potrafi rozbawić publikę.
2) Krzysztof Jahnss – jego występy charakteryzują się dużą dawką energii, która niczym wezbrana fala rozlewa się na widownię. W swoich żartach dotyka spraw małych i wielkich z gracją wbijając szpilę sarkazmu. Na stand upowej scenie od pięciu lat, przez ten czas zagrał w prawie każdym miejscu na mapie Polski i prawie przed każdą publiką, nawet tą z wiezienia.
3) Gwiazdą Wieczoru będzie: Grzegorz Halama – w programie „DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE czyli INTYMNE ŻYCIE GRUBASA”, którego w Szczecinie jeszcze nie było w całości. Nowy program Grzegorza Halamy to zestaw monologów skupiający się na obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych. INTYMNE ŻYCIE GRUBASA to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy. Także o sposobach w jaki upiększają się kobiety, umiejętnym prawieniu komplementów kobietom, o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat relacji kobieta-mężczyzna i o kredycie we Frankach Szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.
Prowadzenie: Damian „Viking” Usewicz
Ilość biletów ograniczona.
Impreza tylko dla widzów pełnoletnich!
Kup bilet