Szczecin Street Art Festival 2018

18:00

Kiedy

14.04 - 14.04.2018
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 20 zł, dzieci do 12 lat: 10 zł, dzieci do 5 lat: bezpłatnie

Gdzie

Teatr Polski – Scena Na Łasztowni
Energetyków 40
Szczecin

Szczecin Street Art Festival 2018

14 kwietnia w Szczecinie odbędzie się już szósta Polska edycja międzynarodowego festiwalu tańca „streetdance” – „SDK POLAND 2018″ – jest to artystyczny projekt o międzynarodowej renomie. Jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych „streetdance” na świecie z jurorami i tancerzami z całego globu. Finał wydarzenia w Czechach każdego roku poprzedzają eliminacje, w tym roku odbywające się m.in. w Hongkongu, Tokio, Moskwie, czy Johanesburgu. Od 6 lat w tym gronie znajduje się również Szczecin.

Od poprzedniej edycja festiwalu zostanie kontynuowany projekt „SDK Poland Junior”, gdzie oprócz kategorii Hip Hop Male, Hip Hop Female, Popping, House, All Styles 5vs5 odbędą się dodatkowe kategorie kierowane do najmłodszych uczestników poniżej 15 roku życia, tj. Hip Hop New Age, All Style New Age 2vs2, New Age Street Dance Show.

Zawody sędziować będą światowej klasy specjaliści w danych stylach, którzy przybędą do nas z Francji i Polski. Głównych wrażeń dostarczą nam tancerze walczący o miejsce na podium i wyjazd na zupełnie nowe finały do Czech (Brno) w 2019 roku. Będzie to niesamowite widowisko i pokaz umiejętności, który na zawsze zostanie w pamięci publiczności.

Aktualności dotyczące wydarzenia można śledzić na stronie festiwalu: www.sdkpoland.com

Źródło: Szczecin Street Art Festival