Szczecin Pride! Festival

12:00
Szczecin Pride Festival

Kiedy

15.09 - 15.09.2018
godz.: 12:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

różne miejsca w Szczecinie
Szczecin
Szczecin

Szczecin Pride! Festival

Przed marszem:
Już od godziny 12:00 na Łąka Kany (Plac św. Piotra i Pawła 4/5; czyli jakieś 300 metrów od startu i finiszu trasy Marszu) zaczynie się piknik, gdzie będzie można przygotować własny transparent, kupić tęczowe gadżety i publikacje oraz spotkać ze wspierającymi marsz organizacjami.

Marsz rozpocznie się o godzinie 12:00.

Po marszu:
Od 16:30 kontynuowana będzie zabawa na Łące Kany i w Piwnica Kany. W planach jest wiele wydarzeń i atrakcji (Uwaga! Niektóre z nich odbędą się równolegle!)

Łąka KANY / scena na Łące
Na zewnątrz podczas pikniku będzie można pochillować przy dźwiękach muzyki przygotowanej przez DJkę Cannabiswhisky. Od 16:00 będą również otwarte stoiska NGOsów i partnerów marszu. W planach są także atrakcje dla najmłodszych – malowanie twarzy i pokaz iluzjonisty. Od godziny 18:00 otwarte zostaną stoiska psychologów, u których osoby chętne będą mogły uzyskać broszury i informatory lub zapisać się na wizytę. O godzinie 20:30 rozpocznie się krótki koncert zespołu Falsos Positivos.

PIWNICA KANY / SCENA TEATRALNA
W piwnicy Kany czekać będzie na odwiedzających m.in. pokaz filmu „Artykuł 18”, a o godzinie 19:00 – spektakl „Projekt: Ojciec”. Będzie można też obejrzeć wernisaż wystawy fotografii i plakatu dotyczący polskich Marszów Równości.

Późnym wieczorem, po imprezie w Kanie rozpocznie się oficjalne after party na Kolumba 4 – szczeciński loft kultury (który znajduje się przy ul. Kolumba 4, kilkadziesiąt metrów od Dworca Głównego). Oprócz muzyki przewidziane są również występy drag queen!

Źródło: Organizator